Dětské oleje řadíme mezi nejuniverzálnější kosmetické pomocníky. S pomocí šetrné a hypoalergenní dětské kosmetiky, především pak olejů, dosáhnete dokonale hydratované pokožky a krásných vlasů i v dospělém věku! Chcete-li mít hebkou pokožku a zdravé a lesklé vlasy, vraťte se ke kořenům a vsaďte na kosmetiku určenou těm nejmenším.

Pomocník proti striím

Nejen v těhotenství se nám na těle objevují ošklivé strie, kterých se těžko zbavujeme. Předejít se jim dá poměrně snadno – pomocí univerzální pomoci ve formě dětského olejíčku. Každodenním mazáním celého těla, především pak oblastí, kde se strie objevují nejčastěji, jako je bříško, zadeček nebo prsa, bude vaše pleť hydratovaná a co jsou to strie vás ani nebude zajímat.

Dětský olejíček prozáří váš obličej

Dětská kosmetika je vyrobená z látek, které jsou velmi šetrné pro jemnou a citlivou pokožku. Z drtivé většiny obsahuje samé přírodní oleje, které jsou pro dětskou pleť hypoalergenní. A právě proto jsou takové produkty jako dělané pro vaši vysušenou pleť. Díky pravidelnému používání bude vaše pleť rozzářená a hydratovaná.

Dokonalý pomocník na vlasy

Trápí vás nepříjemné lupy? Ty se bohužel objevují i v dospělosti, nejen v dětském věku. Zapomeňte na drahé šampony, které slibují, že vás lupů zbaví jednou provždy. V těchto produktech bývá často více chemie, než v chemické laboratoři. Navíc po delším užívání budou vaši pokožku více vysušovat, stejně jako vaše vlasy. I v tomto případě sáhněte po dětském šamponu. Dosáhnete stejného výsledku, ale vaše vlasy nebudou nijak poškozené. Tip: I zde můžete použít dětský olejíček, ze kterého hravě vykouzlíte masku na vlasy.

Foto: Shutterstock.com, Unsplash.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments