Dětská móda a její současné trendy

I ti nejmenší z nás si zaslouží mít své vlastní módní trendy! Už od raného dětství je třeba dbát na správný vývoj módního talentu, především u těch miminek, které tíhnou k módě už od plínek. Kdo ví, třeba z nich vyrostou stejní módní maniaci, jako jsme my.

Mummy style

Ať žije Pinterest a Instagram! Nebýt těchto dvou aplikací, dostaly by se k nám módní trendy s minimálně dvouletým zpožděním. Díky nim ale můžete čerpat nekonečně mnoho inspirace bez prodlení. Především na těchto dvou sociálních sítích se rozšířil trend pro dětskou módu jménem „mummy style“.

Kouzlo mummy style spočívá v tom, že miminko – dítě – puberťák je oblečené stejně jako maminka. No uznejte samy, mít své mini já – po tom touží každá maminka, ne? Nevadí, že má holčička oči po tatínkovi, nos po babičce a úsměv bůhví po kom v rodině, ve společném outfitu bude celému širokému okolí jasné, že patříte k sobě.

Unicorn sezóna

Nejroztomilejší trend na světě? Unicorn! Rozkošné chlupaté overaly připomínající různá zvířata není žádnou novinkou. Je to nejpohodlnější a nejstylovější kousek na doma, co v šatníku můžete mít. Není tak divu, že podobný kousek chcete i pro své děti. Móda by měla být především zábava a v unicorn oblečku se bude vaše miminko smát od ucha k uchu.

Funny tops

Vtipné nápisy dětem, které neumí ještě číst, asi nic moc říkat nebudou, tyto topy ale často doprovází jiný potisk v podobě obrázků, který jim mnohé napoví. Obyčejné boty v jedné barvě bez jakéhokoliv potisku jsou absolutně tabu! Když budete mít radost vy pokaždé, když se na miminko v tomto outfitu podíváte, bude mít radost i vaše malé.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.