Většina z nás hledí na deštník jako na ryze praktický doplněk. Je naší neodmyslitelnou součástí v deštivých dnech, kterých si teď na podzim užíváme snad nejvíce z celého roku. Deštník ale není jen praktickým doplňkem. V dnešní době si můžete pořídit moderní a trendy deštník, který se hrdě pasuje do role vašeho módního doplňku. Nevěříte?

Deštník jako ozdoba?

Za mě tedy rozhodně! Dávno pryč jsou doby, kdy se lidé v deštivých ulicích  procházeli za doprovodu strohých, zpravidla černých deštníků, které byly jeden jako druhý – nudné a bez nápadu. Jenže dneska je to jiné, v současné době se od černých deštníků upouští, i když je to klasika, po které lze s jistotou sáhnout vždy a většina z nás dává přednost barevnějším a zajímavějším variantám.

A to je podle mě super!

S cool deštníkem vás nikdo nepřehlédne

Schválně si zkuste představit následující situaci:

Venku prší, vy jdete po ulici, kde má každý nad hlavou deštník, protože se chce chránit před  kapkami deště. Všimnete si člověka, který v ruce drží nudný černý deštník, nebo vás naopak zaujme člověk, který do tohoto deštivého počasí vykročil s barevným deštníkem, díky němuž je sychravý den rázem o něco veselejší?

Tak vidíte. Každý by se ohlédl za člověkem se super cool deštníkem, díky kterému by i pro nás ten deštivý den doprovázený studenými kapkami byl o něco veselejší a úsměvnější, nežli za člověkem, který si vykračuje s nudným deštníkem, s nímž je to šedivé počasí ještě šedivější…

Deštníky se zajímavým motivem

Barevné deštníky

Průhledné deštníky

Foto: Pinterest.com, Unsplash.com, Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze