Designové kousky do každého interiéru

Cítíte, že potřebujete změnu? Máte tendence přestěhovat nábytek z místa na místo? Oživit váš domov nemusí stát majlant. Aby vám zbyly finance na letní výprodeje oblečení, máme pro vás tipy na designové kousky, které interiér oživí a zútulní váš domov. 

Květiny jsou základ

Nemusíte být dlouholetým a zkušeným zahradníkem, abyste zvládli starat se o květiny v domácnosti. Pokud ale máte pocit, že zahubíte snad i kaktus, vyzkoušejte třeba aloe vera, které nepotřebuje tolik péče a je vhodná například i do koupelen a na toalety. Skvělým designovým kouskem je třeba také obilí, které dlouho vydrží a vypadá naprosto úžasně.

Tabule a roztomilé nápisy

Chcete své drahé polovičce nechat zamilovaný vzkaz, nebo třeba připomenout, aby vynesl smetí? Zapomeňte na obyčejné papírky, vsaďte na originálnější způsob, díky kterému bude váš vzkaz humorně pojatý a bude především výraznější. Pořiďte si kouzelné tabule, které můžete využít i jinými způsoby. Vypadají skvěle i do předsíně jako uvítání návštěvám, nebo jako doplněk na svatby.

Trendem jsou lampy a svítilny

My jsme si naprosto zamilovali lampy a svítilny, a to především takové, kde jsou prvky dřeva. Velmi elegantně a jedinečně působí také svítilny v barvě rose gold, neboli mědi. Když takovou svítilnu sladíte např. s velkou výraznou mísou na ovoce ve stejném odstínu, máte vyhráno.

Foto: Unsplash.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.