Nepatříte mezi šílence, co mají outfity promyšlené do detailu a nebaví vás ztrácet čas dlouhým sestavováním dokonalého outfitu v souladu s módními trendy? Tím pádem pro vás máme tip na látku, která vše vyřeší – denim!

Málo je někdy více

Už je to pěkných pár let, co nás tento módní trend provází. Nutno dodat, že na každém kroku. V posledních letech je denim na vrcholu obliby. Denim je zkrátka všude, opravdu, doslova všude! Říkáte si, proč právě denim? Tato originální a stylová látka udělá z každého oblečení naprosto nadčasový módní kousek, který budete moct nosit stále dokola, každou sezónu a to minimálně dalších 5 let. Denim je totiž neuvěřitelně nadčasový.

Džíny byly pouhým začátkem

Kdo by nemiloval džíny. Skvěle podtrhnou ženské křivky a mužům dodají kapku stylu navíc, mohou se v podstatě obléci jakkoliv chtějí, džíny to zachrání. Pro denim byly džíny pouhým začátkem.

Tip: Už máte boyfriend džíny? Pokud ne, tak upalujte do obchodu, minimálně jedny si totiž zaslouží být ve vaší šatní skříni. A nebo vemte tento střih džínů doslova a jedny ukradněte svému milému, pokud na vás nebudou viset.

„Džísky“ se vrací na scénu

Džínové bundy zažily svou slávu v 80. a 90. letech. V poslední dobš se ale vrací zpátky na scénu. Pro letošní rok bude trendy především oversized střih džísek. Připravte se na podivné výrazy kolemjdoucích, protože se bude jednat o neokoukaný a nový střih džínové bundy, na který společnost ještě není zvyklá. Máte ale naši plnou podporu! Všechny moc dobře víme, že nosit módní trendy chce odvahu.

Obuv, batohy i kšiltovky

Denim pronikl i do jiných stylových kousků. Už jste v obchodech narazily na obuv z denimu? Co na něj říkáte? Denim najdete především u bot typu slip on, které jsou mimochodem ideální obuví na výlety!

Naše oblíbená látka se ale objevuje také u jiných doplňků, jako jsou stále více oblíbené mini batohy. Rose gold je samozřejmě stále číslem jedna u batohů, na paty mu ale šlape právě denim. Jinak tomu není ani u kšiltovek. A když vše zkombinujete dohromady? Outfit k pohledání.

Foto: Pinterest, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments