Jen málokterá z nás si někdy nezasteskla, že by si přála mít modré oči jako studánky, zelené oči jako smaragd nebo hnědé oči připomínající šelmu. Ono to tak zkrátka bývá, že toužíme po tom, co nemáme. Modroočky chtějí oči zelené, zelenoočky zase modré. V dnešní době si i s barvou očí můžeme pohrát, což nám dává nevídané možnosti.

Barevné čočky změní váš pohled

Určitě víte, že existují barevné čočky, není to žádná novinka. Nicméně většina z nás s nimi asi nemá vůbec žádnou zkušenost – a to je možná škoda, zvláště pro ty z vás, které někdy tesknily, že by si přály jinou barvu očí. S barevnými čočkami máte příležitost a tu je potřeba uchopit za pačesy, co říkáte?

Barevné kontaktní čočky úplně změní váš pohled. A co teprve takové, které mají i různé vzory? Jasně, tohle už je sice pořádná extravagance, ale ani té někdy není na škodu, co?

Můžete s nimi nahradit dioptrické čočky

Dobrou zprávou je, že se barevných čoček nemusí (nedobrovolně či dobrovolně) vzdávat ani ty z vás, které běžně nosí dioptrické čočky. Pořídit se totiž dají jak klasické kontaktní čočky, tak i dioptrické určené pro ženy a dívky trpící oční vadou. Chce to jen najít přesně ty, které budou vaší oční vadě vyhovovat a pak už vám nic nebrání v tom, abyste vašemu pohledu dopřály pořádnou změnu.

 

Mnoho barev i druhů

K dostání je opravdu nepřeberný výběr. Pořídit si můžete čočky mnoha barev, typů a druhů. Kromě toho, že se liší třeba barvou (jsou čočky modré, zelené, černé, žluté, oranžové i růžové), mohou se mezi sebou lišit i typem. Tehdy je řeč o čočkách krycích nebo rozjasňujících, velmi zajímavé jsou čočky s obrázky.

dejte-svemu-pohledu-hloubku-barevne-cocky-jsou-ta-prava-zmena-06
dejte-svemu-pohledu-hloubku-barevne-cocky-jsou-ta-prava-zmena-05

Které čočky byste si vybraly vy?

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com, Pinterest.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze