Přitažlivá a sexy už můžete být i v dioptrických brýlích. Příjemným bonusem je i fakt, že s brýlemi budete působit seriózněji a dokonce i inteligentněji. Ponořte se s námi do trendů mezi dioptrickými brýlemi.

Opakovaná investice do kontaktních čoček se úplně nevyplatí, a co mají teprve říkat studentky? Pokud máte astigmatismus či jinou vadu oka, vaše platby se stanou ještě více nevýhodnými. Celkově je pak i životnost čoček nižší.

Pokud tedy přemýšlíte nad tím, jak si finančně ulevit, zakupte si dioptrické brýle. Nejenže vám dodají šmrnc, ale v tu ránu budete na zkoušce či pracovním jednání působit sebevědoměji a celkově inteligentněji (ale pozor, jen do jisté míry, zázraky od brýlí nečekejte).

Jaké brýle si vybrat?

Všechny typy brýlí vám asi nebudou sedět úplně nejlépe, proto je lepší dát přednost kamennému obchodu a vyzkoušet si rovnou raději více druhů. Nemusíte zoufat, výběr je opravdu bohatý.

Trendy dioptrické brýle 2018

V tomto roce panuje zásada, že čím tenčí obroučky, tím lepší. Na typu obrouček se meze nekladou, mohou být kovové nebo plastové. Nicméně čím masivnější brýle, tím šmrncovnější. Sehnat můžete brýle s průhlednými obroučky nebo dokonce úplně bez obrouček.

dejte-si-pauzu-od-kontaktnich-cocek-vyzkousejte-pritazlive-dioptricke-bryle-03
dejte-si-pauzu-od-kontaktnich-cocek-vyzkousejte-pritazlive-dioptricke-bryle-02

Retro brýle

Retro brýle tu ještě nějakou dobu na scéně zůstanou. Ikonickými tvary jsou pilotky nebo kočičí dioptrické brýle.

Designovky plné imitací

Imitace dřeva, přírodně laděné barvy, leopardí vzory – přesné takové mohou být obroučky vašich brýlí. Navíc se skvěle kombinují s podzimními outfity.

dejte-si-pauzu-od-kontaktnich-cocek-vyzkousejte-pritazlive-dioptricke-bryle-01
dejte-si-pauzu-od-kontaktnich-cocek-vyzkousejte-pritazlive-dioptricke-bryle-04

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze