Dejte sbohem nudě! Barevné sako zpestří každý outfit

Sako je oblíbeným módním kouskem a rozhodně by nemělo chybět v žádném šatníku. Je velice praktické a skvěle doplní každý outfit. Je to zkrátka sázka na jistotu. Pokud vás ale nudí ho nosit jen v černé a šedé barvě, máme dobrou zprávu. Na pořadu dne jsou všechny barvy světa.

Sako v černé nebo šedé barvě je sice základ, ale ve špatné kombinaci s ostatním oblečením může působit dosti usedle. Nedá se říci, že by neutrální odstíny vyšly z módy, právě naopak. V poslední době ale začínají být populární výraznější barvy, kterých jsme se přestali bát a s chutí je nosíme. A to i pánové! Důkazem jsou kolekce značek Lacoste, Prada, Gucci nebo Magliano, které udávají zcela nový směr pánské módě a dokazují, že barvy pánům sluší a umí je nosit stejně dobře jako my ženy. Mýty jsou zbořeny!

[easy-image-collage id=61340]

Jak už bylo řečeno, sako je velice praktické a dá se nosit na mnoho způsobů. Ať už chcete být za business woman nebo ráda spojujete elegantní a sportovní styl, je to jasná volba a nikdy se nemůžete splést. Navíc nikde není psáno, že musí být pouze jednobarevné. K dostání jsou různé barevné variace a vzory. Stačí jen pustit uzdu své fantazii.

[easy-image-collage id=61336]

Foto: Getty Images, Pietro D’Aprano/Getty Images.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.