Deichmann spolupracuje se slavnými influencerkami

Není novinkou, že influenceři jsou v současnosti nejvlivnějšími lidmi nejen na sociálních sítích, ale i v módě. Udávají módní trendy, spolupracují s úspěšnými značkami a lidé je následují. Deichmann v tomto roce spolupacuje se slavnými influencerkami z celé Evropy a rozhodně neplánuje na tomto trendu cokoliv měnit.

Tým sestavený ze všech zákoutí Evropy

Deichmann sestavil tým pěti známých influencerek ze všech zákoutí Evropy. Pojďme si je představit.

Začneme u našich sousedů, jednou z členek týmu je Melina Martin z Německa, dále Leomie Anderson z Velké Británie, Rakušanka Kim Lianne, Noor de Groot z Nizozemí a také modelka a známá influencerka Marta Lozano, která pochází ze Španělska. Každá z influencerek mohla navrhnou obuv podle svého stylu, bez omezení.

Výsledkem jsou tak trendy chunky tenisky, které navrhla Marta Lozano. Leomi Anderson preferuje zábavnou módu a tak navrhla hravé potisky. Melina Martin miluje metalové odstíny a navrhla pohodlné sandálky. Noor de Groot vsadila na vysoké podpatky a zvířecí vzory. Kim Lianne ví, že v létě nutně potřebujeme stylové a pohodlné pantofle a proto navrhla pantofle s originální podešví.

#spreadthelook

Kolekce s názvem #spreadthelook slaví úspěch po celém světě. Tento tah se značce Deichmann rozhodně povedl, a proto věříme, že budou následovat kolekce v podobném duchu. Velkou předností je také dostupná cena. Kousky z kolekce zakoupíte od 599 – 999 Kč.

Foto: Facebook.com/deichmann.obuv, Instagram.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.