Sháníte dárky pro své milé na poslední chvíli? No, nejste v tom sami. Máme pro vás totiž několik, které seženete jak v kamenných prodejnách, tak i online … to kdyby se vám do obchodů ba dokonce do obchoďáků nechtělo. V tomto článku se zaměříme na muže. Tipy na dárky pro vaše partnery, manžely, tatínky, dědečky, bráchy, kamarády, nebo syny. Pojďme se na ně podívat.

Ponožky? Ty na Vánoce nesmí chybět!

Ponožky. Ponožky pod stromkem by prostě neměly chybět! Zvlášť ne letos, když jsou trendy barevné, stylové ponožky. Pokud váš muž patří mezi ty, kteří stále nemají rádi měkké dárky, můžete jej převézt a darovat mu sadu veselých pánských ponožek Happy Socks, které jsou zabalené v tvrdé krabičce. Uvidíte, že nebude při rozbalování absolutně tušit.

Když už jsme u ponožek, za zmínku stojí určitě i české projekty we are ferdinand, Klub Pánů z Ponožkovi nebo slovenská značka Fusakle. Mrkněte na jejich nabídku, stojí určitě za vaši pozornost.

Roztomilý společný dárek pro něho a pro ni

Udělejte si společnou radost pod stromečkem a pořiďte sobě i partnerovi společný dárek v podobě originálních trenek, ponožek nebo domácích pantoflů ve stejném designu od značky Slippsy. Radost pánův ve vašem okolí uděláte také stylovou čepicí Calvin Klein, nebo originální šálou, třeba od značky Tommy Hilfiger, kterou potěšíte i dědečka.

Výhoda našich tipů je ta, že nepotřebujete znát přesné míry adresátů vašich dárků. Tyto dárky jsou tudíž ideální last-minute záchrana.

Foto: Unsplash.com, we are ferdinand, Fusakle, Happy Socks, Clavin Klein, Tommy Hilfiger, Slipssy, Klub Pánů z Ponožkovic.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments