Slavíte v rodině úspěšné složení maturitní zkoušky vaší mladé slečny a hledáte inspiraci pro neobvyklý a originální dárek? Člověk maturuje většinou jen jednou za život a tak si tato událost zasluhuje náležité ocenění – tím můžou být perly, vydrží až do důchodu.

prsten

Jak nosit perly?

Perly jsou velmi klasickým módním šperkem a možná se budete divit, ale lze je nosit takřka ke všemu. Chcete-li svůj outfit pozvednout na trochu elegantnější úroveň, perly vám tuto službu prokáží spolehlivě.

626-2

Myslíte si, že perlový náhrdelník je vhodný pouze na speciální události, jako jsou svatby, promoce, večeře v luxusních restauracích atd. a na běžné nošení, například do práce nebo do školy, se prostě nehodí? Rádi vás vyvedeme z omylu.

109-2109

Perlový náhrdelník je skvělým doplňkem i k džínám a svetru, zazáříte s ním na rande, skvěle lze s perlovým náhrdelníkem vypadat i na pikniku, nebo jen tak zajít na kávu v klasickém denním outfitu.

Na co si dát pozor?

Pozor si dejte na kombinování s jinými šperky. Perly jsou natolik dominantním prvkem, že s dalšími řetízky a náramky byste snadno mohli působit až přeplácaně a to rozhodně nechcete.

618

Pro každou příležitost určitě nešlápnete vedle, když jednoduše zkombinujete perly s perlami. Perlový náhrdelník a perlové náušnice, případně perlový prsten jde vždy dohromady.

Šperky z perel jsou ideální dárky pro ženy. Slavíte-li narozeniny, úspěšně složenou maturitu, hledáte-li dárek na vánoce, zakoupením perlového setu, soupravy, perlových náušnic, náhrdelníků nebo prstýnku, chybu neuděláte.

Jen si dejte pozor, abyste skutečně nakupovali pravé perly. Ověřeného online prodejce poznáte tak, že na svých stránkách deklaruje u svého zboží vždy certifikát pravosti.


Ověřený prodejce perlových šperků: Buka.cz

Tip redakce: Jak je to s certifikáty pravosti perel?


Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments