Dámy, zpozorněte: co o mužích prozradí jejich spodní prádlo?

Ačkoli je spodní prádlo mnoha lidmi považováno za něco intimního a osobního, může nám o druhém člověku hodně prozradit. Výběr spodního prádla mnohé napovídá, takže pokud chcete o svém protějšku zjistit něco více, jukněte mu na spoďáry.

Nosí raději volné trenýrky, nebo dává přednost upnutějším boxerkám? A co o něm tahle volba vlastně prozrazuje?

Jaký je muž, který nosí trenýrky?

Začali jste si s mužem, který preferuje pohodlné trenýrky? Pak věřte, že komfort je u něho na prvním místě, vyžaduje svobodu a to nejen pro svoji chloubu ukrytou za trenkami, ale také v životě a ve vztahu.

Muž nosící boxerky nemá rád, když se na něho tlačí, nerad se nechává svazovat a do něčeho nutit. Někdy může na lidi okolo sebe působit uzavřeně.

Jaký je muž, který nosí boxerky?

Co když váš protějšek ze všeho nejraději nosí boxerky, které většina žen považuje za nejvíc mužské sexy prádlo? Takový muž je otevřený, život si užívá plnými doušky a je s ním legrace, kterou si umí udělat i sám ze sebe.

Muž preferující boxerky neřeší, jestli má či nemá nějaké nedostatky, nebere se přehnaně vážně, jede si svým tempem a ve vztahu je vášnivý a ohleduplný.

Jaký je muž, který nosí slipy?

Nenechte se zmást, milé dámy: i v dnešní době se najdou muži, kteří nosí klasiku v podobě slipů. Tihle muži jsou cílevědomí a moc dobře vědí, co od života chtějí. Jdou si za svými sny a cíli, milují pořádek a disponují skvělým organizačním talentem.

Muži nosící slipy jsou romantičtí a galantní, neradi ve vztahu experimentují a pokud se zamilují, jsou věrní až za hrob.

Foto: Pexels.com, ASOS.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.