Zima se pomaličku blíží a poslední dny to skoro vypadá, že se o slovo přihlásí ještě dříve, nežli jsme si mysleli. Právě teď proto nastává ta správná chvíle, kdy byste se měli porozhlédnout po pěkném, pohodlném a hřejivém kabátu na dlouhé zimní měsíce.

V hlavní roli kostky

Kostkovaný vzor je v kurzu a to nejen na kabátech. I na těch se ale letos v zimě bude hodně nosit, zkrátka takový pohodlný domácí trend, který v nás evokuje pocit domácí pohody.

Prošívání známe už z loňska

Trend v podobě prošívání jsme si mohly naplno užít už v loňském roce. Inu, ačkoli nad prošívanými kabáty kdekdo ohrnuje nos, očividně na nich něco je, protože se budou nosit i letos. Tak si klidně nějaký pěkný vyberte, rozhodně je z čeho!

Kabáty ala plyšový medvídek

V zimě se všechny chceme cítit pohodlně, maximálně v teple, že? Umíte si představit, jaké pohodlíčko a teplíčko vám zajistí kabát připomínající měkoučké objetí plyšového medvídka? Kabáty ve stylu “teddy coat” jsou letos velmi trendy, ačkoli pravda – nosit je si netroufne každá.

Pletenina je příslibem pohodlí

Pletená móda ke studeným měsícům neodmyslitelně patří a pletenina na kabátek je příslibem pohodlí, na které si určitě rychle zvyknete.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments