Spousta žen se každoročně snaží zhubnout do plavek, aby se nemusely stydět ukázat své tělo. Má to ale smysl? Je vůbec pro organismus dobré, když ho každé jaro trápíte hubnutím? Místo trápení se hlady a nekonečného cvičení kolikrát stačí vybrat dobrý střih plavek, který dokáže divy.

Jestliže i vás trápí větší bříško nebo jiné nedokonalosti postavy, nezoufejte. Když si vyberete správné plavky, vůbec se na pláži či u bazénu nemusíte stydět.

Zeštíhlující plavky vám vykouzlí užší pas

Plnoštíhlé dámy či dámy s větším bříškem by se neměly bát jednodílných plavek. Ba naopak, protože správně vybrané jednodílné zeštíhlující plavky dokáží bříško umně skrýt. Na břiše mívají pevnou látku, která ho stáhne, některé typy mají také výraznější vzor na prsou, což připoutá pozornost spíše na prsa a bříška si poté nikdo nevšimne.

Plavky pro větší bříško

Ideální plavky pro větší bříško jsou kromě těch jednodílných také modely s kalhotkami s vyšším pasem. Vysoký pas je dnes trendy u kalhot, spodního prádla i plavek. Kalhotky od takových plavek působí jako stahovací prádlo, bříško vám stáhnou a zeštíhlí pas. Velmi dobrou službu prokáží rovněž plavky s nařasením v oblasti bříška.

Tankini plavky jsou jako tílko

Je-li vám představa producírovat se na pláži v kousku látky přesto nepříjemná, pořiďte si tankini plavky. Vrchní díl těchto plavek vypadá skoro jako tílko, není přilehlý na těle, ale volnější. Bez pochyby tedy zakryje nedokonalosti na bříšku. Jen se musíte smířit s tím, že se v něm tolik neopálíte.

hmgoepprod
hmgoepprod (2)

Pořiďte si plážovou tuniku

Pokud se za své tělo stydíte, možná není špatný nápad také pořídit si plážovou tuniku. Tento lehký přehoz si dáte přes plavky a můžete ho sundat pouze tehdy, když půjdete do vody.

Hlavně kvůli své postavě neodmítejte návštěvy bazénu a dovolené u moře. V životě jsou i důležitější věci než vyrýsované bříško, kromě toho plnoštíhlé tvary působí žensky. Obzvlášť když je dokážete podtrhnout správně vybraným oblečením či plavkami.

Foto: ASOS, H&M, ZOOT, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments