Chodíte pravidelně do fitka? Pak je nanejvýš jasné, že chcete vypadat in a přitom se cítit pohodlně a sexy. Poradíme vám  tipy triky, které je nutné mít na paměti, pokud chcete vypadat k světu i ve fitness centru.

Jaké oblečení zvolit do fitka?

Chození do fitka a celková péče o své tělo je novodobým trendem, který jednoznačně podporujeme i my. Je však jasné, že z titulu našeho modního časopisu narovinu říkáme, že s návštěvami do fitness center se jednoznačně pojí nutnost správného výběru cvičebního úboru.

Pro každého je pohodlné něco jiného, nicméně příliš volným teplákům a tričkům se raději vyhněte. A to z mnoha důvodů, nejedná se úplně o tradiční oblečení do fitka, proto na sebe ve výsledku spíše zbytečně upozorníte a budete z toho pak akorát tak nervozní.

Přednost dávejte elastickým legínám, které drží tvar. 100% bavlně se vyhněte obloukem. Bavlna má tendenci dlouho schnout a neodvádět pot pryč.

Zainvestujte do sportovní podprsenky

Cvičit v klasické podprsence není vůbec ono. Nejen že ji nelze po cvičení opětovně nosit, navíc vám ani vhodně nedrží prsa. Pokud máte kuráž a pevné bříško, můžete cvičit pouze ve sportovní podprsence. Věřte, že v horkém letním počasí tuto možnost oceníte.

Čeho se zdržet?

Brát si do fitka bavlněné kraťasy, jenž nejsou určené ke cvičení, není dobrý nápad. Důvod je jednoduchý, kraťasy vám budou ve nepříjemně lézt nahoru a vaše hýždě tak rázem spatří světlo světa. Pro mnohé z vás to bude nepohodlná situace. Pokud nebudete chtít být neustálým středobodem pozornosti, bude to pro vás znamenat nutnost vzdát se některých sportovních aktivit a ve finále budete cvičit jen ruce.

Speciálně do fitka se prodávají kraťasy, které majé dvě vrstvy – spodní a horní. Horní vrstva je volná a plandavá, naopak ta dolní je přiléhavá a díky tomu, vám kraťasy nebudou ujíždět.

Do fitka bez makeupu

Jak v módě, tak i ve fitku dominuje přirozenost. Nechoďte do fitka příliš zmalovaná, protože makeup vám při namáhavé fyzické aktivitě akorát tak ucpe póry. Naneste si lehce řasenku, natřete rty pomádou a tak to stačí.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze