Je stará známá pravda, že ženy rády experimentují nejen v módě, ale i se svými vlasy. Pokud vás už nebaví účes, který nosíte stále dokola, věřte že léto je tím nejlepším ročním obdobím ke změně! Podívejte se na několik zajímavých tipů, jak letos v létě oživit svůj účes.

Tmavší je lepší

V minulých letech byly trendy světlejší vlasy, ale letos je tomu právě naopak! K nejpopulárnějším barvičkám patří medová či kaštanově hnědá. Namísto přebarvení do jednoho tónu barvy vsaďte raději na oblíbený styl balayage, díky němuž svůj účes přirozeně okořeníte. Pakliže máte tmavé vlasy od přírody, vyzkoušejte do nich pár fialových anebo modrých pramínků. Uvidíte, že váš účes rázem dostane úplně nový šmrnc.

Vlny a vlnky

Snad každá žena má doma žehličku na vlasy. Zkuste ale zapomenout na klasické rovnání vlasů. Aktuálně jsou trendy vlny všech podob. Stačí mít po ruce praktickou kulmu a můžete začít experimentovat. Klidně si nakulmujte jen spodní polovinu vlasů anebo udělejte pár jemných loken přímo od kořínků. Od věci nejsou ani krepované vlny. Díky nim se omladíte!

Delší vlasy jsou prostě v kurzu

Krátkovlásky jsou letošní léto trošku diskriminované, nadvládu totiž převzaly delší vlasy. Je pravda, že mikádem nic nezkazíte, ale s dlouhými vlasy můžete být kreativnější. Když chcete mít ofinu, nemusíte se trmácet ke kadeřníkovi. Jednoduše si ustřihněte ofinu samy! V kurzu jsou ofiny nepravidelné a vzdušné. Pokud vám bude padat ofina do očí, ozvláštněte účes sponkami. Na trhu je jich nespočet.

Ve víru noci

K létu neodmyslitelně patří odvážné tóny vlasů. Jestliže se změny účesu nebojíte, dopřejte si neonové barvičky. Myslíte si, že je to výsada mladých dívek? Opak je pravdou. I zralá žena si může dovolit být sexy! Krátké vlasy sestřihněte u uší a nahoře si nechte větší hřívu. Obarvěte se třeba fialovou tón v tónu. Každá žena i muž se za vámi budou na ulici otáčet a prahnout po stejném účesu! Experimentovat s vlasy je přirozené. Nevíte si s účesem stále rady? Navštivte kadeřnický salón, kde vám vytvoří účes podle vzoru světových celebrit!

Foto: Shutterstock.com.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments