Dámská košile jednoznačně patří mezi základní prvky našich šatních skříní. Rozhodně se ale nemusíme omezovat pouze na elegantní bílou košili, která je sice parádně univerzální, ale nám ženám, které chceme mít na výběr a rády se líbíme, zkrátka nestačí.

Košile může mít mnoho podob a variant, což z ní dělá perfektního parťáka, se kterým můžete hravě vymyslet desítky slušivých outfitů. Stačí si jen vybrat!

Flanelová košile do pohody i nepohody

Sice se říká, že je to ryze mužský trendy, my na to ale nehrajeme a s klidným svědomím i vědomím pohodlnou flanelku nosíme a maximálně si užíváme komfort, který nám tahle kráska nabízí. Je to prostě kamarádka do pohody i nepohody, na kterou nedáme dopustit.

Džínová klasika nikdy nezklame

Džínová košile je vlastně takovým nestárnoucím trendem, který tu byl už před lety, je tu s námi stále a lze skoro s jistotou říci, že tu bude i po nás. S tímhle kouskem nelze nic zkazit a vyplatí se mít ho v šatníku.

Pro odvážné je tu košile z koženky

Pro někoho už je to možná až příliš, pro jiného je to způsob, jak vybočit z řady: koženková košile rozhodně není pro každou ženu, protože nosit ji chce jistou dávku odvahy. Pokud ji v sobě máte, jděte do ní!

Košile s výraznými prvky zaujme na první pohled

Upoutat pozornost svým směrem můžete i s košilí, která se pyšní nějakým výrazným prvkem. Mohou to být třeba nadýchané rukávy, které zaručeně jen tak někdo nepřehlédne. Nebo široký límeček, který na první pohled obyčejné dámské košili dodá nevšední neobyčejnost.

Foto: H&M

Romantický trend, který budete milovat

Poslední dobou jsou stále oblíbenější košile s vázačkou u krku. Je to na první pohled velmi zajímavý trend, který si určitě oblíbíte, protože je to zase něco trochu jiného, nevšedního a lákavého.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments