Dámské body si v poslední době získává stále větší oblibu mezi ženami napříč všemi věkovými kategoriemi. Jelikož je svůdné, pohodlné a má svůj šmrnc, nebojí se ho nosit ani dámy v letech.

Dámské body sice není žádnou novinkou, na trhu se objevuje už nějaký ten pátek, ale až před nedávnem šla jeho popularita doslova raketově nahoru. A není se vlastně čemu divit: kombinuje v sobě totiž vše, co my ženy nutně potřebujeme!

Foto: Depositphotos.com

Proč si zamilovat dámské body?

Jednoznačně proto, že je neskutečně pohodlné. Zvláště ženy, které nesnáší, když jim v zimě táhne na záda, budou praktické body milovat – s ním totiž nehrozí, že se vám svršek vykasá, vy odhalíte záda a ta vám nepříjemně ofoukne. Brrr!

Dalším důvodem, proč si dámské body oblíbit, hrdě ho nosit a mít v šatníku minimálně jeden kousek je fakt, že šikovně zvolené body dokáže hotové divy s tvarem naší postavy. Jasně – mluvíme o formujícím body, ale pššt, bude to naše malé tajemství!

Foto: Depositphotos.com

Praktické i sexy: stačí si vybrat!

Jelikož zájem o dámské body neustále roste, výrobci se předhání v tom, který z nich vám nabídne lákavější kousek. Na trhu se proto objevují jak praktická body, která cílí především na jednoduchý design a maximum pohodlí, tak i svůdná a smyslná bodýčka, u kterých hraje hlavní roli fikaný střih i sexy krajka.

Stačí si tedy jen vybrat, ať už podle příležitosti, ročního období nebo aktuální nálady.

Buďte ženská, buďte něžná, buďte sexy a klidně buďte i pohodlná!

Dámské body vám umožňuje být v daný okamžik přesně taková, jak se vám to zrovna hodí. Jdete na rande? Vyberte si body s krajkou nebo smyslně odhalenými zády! Pokud se chystáte do práce, vybírejte nařasená body, která působí elegantně a nadčasově.

Vybírat můžete i v mnoha barvách. Klasikou je samozřejmě černá, která se hodí ke všemu a všude. I výrazné barvy ale mají co nabídnout, proto se nebojte ani vášnivě rudé nebo svítivě oranžové.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments