Dámská peněženka: často ukrývaný skvost

Pro někoho je peněženka ryze praktický doplněk, který slouží k úschově karet a hotovosti. Pro jiného je to ale estetický skvost, který hrdě ukazuje okolí. Jsou mezi námi ženy, kterým na vzhledu jejich šrajtofle vůbec nezáleží. Pak jsou tu ale ty z nás, pro které je peněženka vítaným doplňkem, jehož design si pečlivě vybíráme.

Hrající všemi barvami

Milujete pestré barvy? Jednoduchý design není nic pro vás? V tom případě vám určitě bude slušet taková peněženka, která hraje všemi barvami. O takovém kousku se rozhodně nedá říct, že by byl nudný a nezajímavý, ba spíše naopak! Kdykoli se budete chystat platit a svou peněženku vytáhnete z kabelky nebo batůžku, lidé okolo vás si toho doposud ukrytého skvostu okamžitě všimnou!

Pro romantické dušičky

Jste ve skrytu duše neskutečná romantička? V tom případě jsou pro vás jako stvořené něžné peněženky, které se pyšní jemnými pastelovými barvičkami. Něžný design je přesně to, co bude vaší peněžence nejvíce slušet. Drobné zlaté detaily nebo třeba květinové ozdoby? To zahřeje vaši romantickou dušičku!

[easy-image-collage id=57436]

Je libo koženou klasiku?

Kožené peněženky jsou skutečné poklady. Je pravda, že peněženka vyrobená z pravé kůže je finančně náročnější investicí, nicméně určitě se jistý peněžní vklad vyplatí. Kůže je kvalitní materiál, který vám za předpokladu, že se o něho budete řádně starat, vydrží i několik let. Proto koženou peněženku vybírejte s rozvahou, bude vás doprovázet opravdu hodně dlouho.

Luxus nade vše

Potrpíte si na luxus nejen v módě, ale i co se týče doplňků? Neslevujte ze svých nároků a pořiďte si takovou peněženku, která bude vypovídat o vašem náročnějším a vytříbeném vkusu! Peněženka podle vašich představ se třpytí na dálku a každému vyrazí dech!

[easy-image-collage id=57439]

Nebojte se být originální

Chcete být vždy a za jakékoli situace originální? Projevuje se vaše snaha být odlišná ve vašem oblékání i doplňcích? V tom případě přesně vím, jaké peněženky by udělaly radost zrovna vám! Originální můžete být i s pěknou a netradiční peněženkou, která se může lišit svým tvarem. Co myslíte?

Foto: Pixabay.com, Zoot.cz, ASOS H&M.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.