Damian Hurley – syn herečky Elizabeth Hurley je nový objev modelingu. Stane se zženštilý krasavec hvězdou?

Svět modelingu je jeden velký rybník, do kterého stále přibývají nové „ryby“. Je potřeba hledat nové a neokoukané tváře. Pokud vidíme na módních přehlídkách a na obálkách časopisů stále ty samé obličeje, po čase jsme znuděni. Damian Hurley je jedním ze začínajících modelů, kteří do světa modelingu vnášejí znovu něco nového a neobvyklého.

Z herce modelem

Devatenáctiletý Damian je synem herečky a modelky Elizabeth Hurley, která byla v devadesátých letech hvězdou. Jak je na první pohled vidět, po své matce zdědil jen to nejlepší. Krom fyzické krásy samozřejmě i herecký talent. V roce 2016 byl obsazen do televizního seriálu The Royals, kde si zahrál po boku své matky. Později ho ale uchvátil modelingu. Díky své hezké souměrné tváři měl dveře do této branže otevřené dokořán. V roce 2018 proto podepsal smlouvu s agenturou Tess Management.

Momentálně je Damian pod křídly prestižní modelingové agentury IMG Models a chystá se dobýt svět modelingu. Jak už bylo řečeno, Damian se především zabýval herectvím, čímž chtěl kráčet v šlépějích své matky. Co v něm tedy vyvolalo touhu stát se modelem?

„Když mi bylo 17 let, volali mi, že módní fotograf Steven Meisel se mnou chce v New Yorku nafotit kampaň. Nikdy jsem to nedělal, ale souhlasil jsem.“

Damianův neobvyklý vzhled

Damian se může pyšnit hezkou souměrnou tváří, což je v modelingu velkou výhodou. Nicméně mnoho lidí stále komentuje Damianův vzhled s tím, že je příliš zženštilý. Nosí dlouhé vlasy a má velice jemné rysy, což zapříčiňuje to, že působí spíše dívčím dojmem. Nicméně je třeba uznat, že pro práci v modelingu má všechny předpoklady a bude jistě velmi úspěšný.

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!