Converse Collection 2013 – včetně příšerných kousků, které neměly spatřit světlo světa

Jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších (dnes už nejen obuvnických) značek Converse představila kolekci pro Jaro/Léto 2013.

Autorem následující kolekce je designer Nigel Cabourn. Inspirace armádními barvami je patrná na první pohled.

 

Další kolekce nabízí klasické tvary, na které jsme všichni zvyklí. Proti kolekci Nigela Cabourna vlastně nemám nic. Můj styl to není, ale plně tyhle modely respektuji a dokázal bych si představit, že tahle kolekce osloví řadu lidí.

V následující klasické kolekci si můžete vybrat i z trochu neobvyklých pastelových barev, patriotských motivů nebo zvířecích potisků. Zajímavé jsou i originálně zpracované detaily, jako je například vyvýšená podrážka (platforma). K vidění v této kolekci jsou ale i naprosto tragické modely, které bych čekal spíše u pouťových stánkařů. V porovnání s kolekcí Nigela Cabourna, která člověka neurazí, nabízí klasická kolekce řadu příšerných modelů, pro které nemám dostatek slušných výrazů, takže to raději nebudu více komentovat. Posuďte sami, jaké tenisky Converse frčí.

Asi zůstanu věrný mojí v poslední době oblíbené obuvi např. z Marks & Spencer či H&M. Zákazník má více méně jistotu, že narazí na modely, které buď miluje a nebo modely které ho úplně neosloví, takže je přejde bez většího zájmu… Ale rozhodně se nestane, že člověk valí bulvy nad tragickými modely ála dospívající omladina 90. let a na sobotní vesnické diskotéce.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!