Také patříte k milovníkům léta stejně jako my? V tom případě jste se určitě nemohli dočkat a netrpělivě jste odpočítávali dny do oficiálního začátku nejteplejšího období v roce. Teplé měsíce si teď můžeme užívat plnými doušky. Sluníčko, nebe bez mráčků, osvěžující drinky, grilovačky s přáteli, koncerty, spousta zábavy a samozřejmě i letní móda, kterou my ženy zkrátka zbožňujeme – to všechno je příslibem následujících týdnů, které si určitě hodláte užívat plnými doušky. A když už jsme u toho oblečení – už víte, čím se budete během slunečních dní chránit před úpalem?

Romantické klobouky

Pokud řešíte, co si v létě nasadit na hlavu, asi tou nejjednodušší a možná i nejobvyklejší volbou je klobouk. Ženy klobouky milují, rády je nosí a kolikrát se předhání v tom, která z nich sežene více extravagantní kousek. I my se přikláníme k názoru, že romantické klobouky jsou u nás žen už taková klasika, která k létu patří a bez které se neobejde ani doma u vody, ani někde u moře.

Klasický slamáček

U těch klobouků ještě na chvíli zůstaneme a zmíníme se o další klasice, kterou určitě nelze opomenout – slaměné klobouky. Lidově se jim říká slamáčky nebo také slamáky a v létě jsou hojně k vidění. Možná ani vy nedokážete tomuto trendu odolat, takže neváhejte a jeden takový slaměný klobouk si také pořiďte. A určitě se nemusíte bát, moderní ženské slamáky jsou něžné, romantické a na pohled velice pěkné. Ostudu si s nimi zaručeně neuříznete.

co-v-lete-na-hlavu-klobouky-satky-i-ksiltovky-04
co-v-lete-na-hlavu-klobouky-satky-i-ksiltovky-24

Šátek nic nezkazí

Chcete-li v létě sáhnout po něčem jednoduchém, vyberte si šátek. I ty se v horkých měsících hodně nosí, ženy s nimi často vyráží do exotických destinací – nutno dodat, že v některých zemích je nošení šátků u žen povinnost. Šátkem ale rozhodně nic nezkazíte.

Kšiltovka pro sportovně založené ženy

Kdo tíhne spíše ke sportovnímu stylu, tomu se asi kloboukem nezavděčíme. Zkusíme to ale kšiltovkou. Rozhodně neplatí, že by je mohli nosit pouze muži, i ženám totiž v případě, že si vyberou správně, kšiltovky nesmírně sluší. Máte-li radši ležérní a sportovní styl oblékání, je kšiltovka vaše trefa do černého.

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze