Co si obléci na zimní večírky a plesy? Zahalte se do peří!

Období plesů a zimních večírků je v plném proudu. Pokud se na nějakou akci také chystáte, určitě vás trápí dilema, co si obléknout. Aktuální módní trendy říkají, že peří se opět hlásí o slovo a o místo v módním světě. 

Jistě znáte film Velký Gatsby v hlavní roli s Leonardem DiCapriem. Pan Gatsby pořádá ve svém honosném sídle velkolepý večírek, na kterém se chce setkat se svou dávnou láskou. Dámy jsou oděny do zářivých kostýmů, které zdobí jemné peří.  Outfity z tohoto filmu jsou perfektní ukázkou toho, v čem můžete letos zazářit na plese nebo na párty. Samozřejmě se nemusíte inspirovat jen tímto filmem. Variant, jak peří elegantně zakomponovat do svého outfitu, je mnoho.

[easy-image-collage id=62937]

Jako vždy je na místě si zopakovat pravidlo, že méně je mnohdy více a všeho moc škodí. Platí to zkrátka vždy a všude. Místo toho, aby byl váš outfit kompletně samé peří, vsaďte raději na decentní doplňky. Flitrované šaty a ozdobná čelenka s peřím je perfektní kombinace. Pokud ale toužíte po troše extravagance, můžete vyzkoušet i něco extrémnějšího. Rozhodně budete mít zaručeno, že se stanete středem pozornosti.

I zde si dovolíme upozornit na správné kombinování, které je velice důležité. Zde je malá ukázka, jak peří stylově nosit nejen na plesy a večírky. Myslíme si, že samo o sobě vypadá na oblečení skvěle a působí luxusním dojmem.

[easy-image-collage id=62944]

Foto: Getty Images, Who what wear.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.