Jaký outfit do postele pro sebe večer co večer volíte? Uleháte den co den v klasické noční košili? Nebo dáváte přednost praktickému dvoudílnému pyžamu? Možná vám to přijde absurdní, protože je to podle vás jenom pyžamo, ale věřte nebo ne, vámi zvolený outfit do postele o vás dokáže hodně prozradit!

Jaký outfit do postele je váš nejoblíbenější?

No tak! Nestyďte se a přiznejte se! Jakému nočnímu úboru dáváte přednost před všemi ostatními? Možností je celá řada, rozhodně tak je z čeho vybírat a každá z nás preferuje něco jiného. Zatímco některé ženy milují svůdné noční košilky, jiné do postele ulehají v klasickém pyžamu, které vypadá, jako by si ho vypůjčily z šatníku svého partnera a pak jsou tu takové, které milují veselé obrázky a je jim jedno, jestli se objevují na košili nebo třeba vytahaném tričku.

A jaká volba je ta vaše?

Jaká jste, když do postele nosíte…

Sexy krajková košilka

Pakliže si pro usínání vybíráte krajkové košilky, pak jste žena, které hodně záleží na jejím vzhledu. Za každé situace se snažíte vypadat svůdně a sexy a to i tehdy, kdy jdete jenom spát. I tehdy si zkrátka musíte připadat přitažlivá, takže bez váhání volíte jemné krajkové košilky, které jsou zpravidla vyrobené z něžného saténu, jež je na těle velmi příjemný a pohodlně se nosí. Slovíčko luxus vám není cizí, ba naopak je vaším druhým jménem a vy jste na to pyšná.

[easy-image-collage id=26532]

Dvoudílné pyžamo

Kdo do postele ulehá v klasickém dvoudílném pyžamu, ten je prakticky založený a spíše nežli na designu mu záleží především na pohodlí. Pokud i vy milujete jednoduchá pyžama, pak jste vyrovnaná žena, kterou jen tak něco nerozhází. Stojíte si pevně za svým, jdete si za svými cíli a jen tak někdo či něco vás z míry rozhodně nevyvede. Na své okolí působíte jako člověk, který na svět hledí očima realisty.

[easy-image-collage id=26536]

Pánská košile

Divily byste se, kolik žen pro spaní volí naprosto obyčejnou a nesmírně pohodlnou pánskou košili. A vůbec není povinností, abyste tenhle kousek na tajňačku lovily ve skříni vašeho partnera, klidně si můžete pořídit své vlastní košile, ve kterých se vám bude příjemně usínat. Pokud na noc volíte pánskou košili, pak jste žena, která má ráda ve vztahu navrch a působí tak trochu jako vůdkyně, která chce mít všechno a všechny pěkně pod kontrolou.

Noční košile

Noční košile je klasika, po které bez rozmýšlení sáhne mnoho žen. Vůbec neplatí, že by ženy, které do postele nosí obyčejné noční košile, musely být nutně upjaté a nudné. Kolikrát je tomu přesně naopak, jen zdání trochu klame. Nosíte-li ráda do postele noční košili, pak jste žena, která si zakládá na spokojených vztazích a to nejen v osobním, ale i pracovním životě. Máte ráda pohodlí, ale zároveň nechcete přijít o svou ženskost.

[easy-image-collage id=26533]

Foto: Pixabay.com, Unsplash.com, Pinterest.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Visitor Rating: 5 Stars

Visitor Rating: 1 Stars

Visitor Rating: 1 Stars