Oblíbená barva nemusí být jen jedna, přesto se u většina z nás přeci jen najde jedna, kterou (byť možná podvědomě) před těmi ostatními preferujeme. Možná to nevíte, ale vaše oblíbená barva, která se u vás v šatní skříni vyskytuje nejčastěji, může o vás a vaší povaze prozradit víc, než si možná myslíte. Tak schválně – která barva je zrovna pro vás ta nej?

Moje oblíbená barva je…

…červená? …žlutá? …černá? …bílá? …fialová? …tyrkysová? …růžová? …hnědá? …šedá? …zelená?

Ještě než se pustíte do čtení dalších řádků, zkuste si nejdříve tak nějak sami pro sebe určit, která barva je pro vás dominantní. Jasně, stále si stojíme za tím, že jich může být klidně více, jedna ale přeci jen bude mít převahu. Pokud si nejste jistí takhle z hlavy, otevřete šuplíky nebo šatní skříň a schválně se podívejte, jaký odstín mezi oblečením dominuje. Podle toho, která barva se ve vaší módě objevuje nejčastěji, si následně přečtěte, co o vás prozrazuje. Možná se budete divit!

co-o-vas-prozradi-vase-oblibena-barva-02

Žlutá

Jako první zmíníme veselou žlutou, která v mnohých z nás evokuje dobrou náladu a jednoduše radost.

Jestliže je vaší nejoblíbenější barvou právě žlutá, jste člověk, který má rád smysl pro humor, který se umí bavit a který si dokáže udělat srandu i sám ze sebe. Lidé okolo vás se ve vaší společnosti nikdy nenudí, o zábavu je s vámi vždycky postaráno. Sebevědomí vám v žádném případě nechybí, někdy ale příliš toužíte po pozornosti a to může kdekoho odradit. Stejně jako vaše oblíbená žlutá barva kolem sebe šíříte radost, veselost a dobrou náladu.

co-o-vas-prozradi-vase-oblibena-barva-03
co-o-vas-prozradi-vase-oblibena-barva-04

Černá

Zlé jazyky tvrdí, že černá není barva, my se však přikláníme k tomu, že je to barva velice univerzální a snadno kombinovatelná.

Máte-li rádi černou barvu, pak patříte mezi ženy, které jsou dominantní a líbí se jim, když o ně muži bojují. Rády se necháváte dobývat, nemáte problém prezentovat svůj názor nahlas a nebojíte se vybočit z davu. Když něco řeknete, pak si za tím stojíte, neměníte svůj názor a jdete si přímo kupředu za svým. Vaše okolí má ale mnohdy problém poznat, co je u vás skutečné a co je jen vymyšlená póza pro ostatní, tak si na to dávejte pozor.

co-o-vas-prozradi-vase-oblibena-barva-09
co-o-vas-prozradi-vase-oblibena-barva-10

Bílá

Bílá je jedna z barviček, která je univerzální, snadno se kombinuje, hodí se naprosto ke všemu a často se o ní říká, že je nevinná a andělská.

Ženy zbožňující bílou barvu mají rády změny, nechtějí stagnovat na jednom místě a působí perfekcionistickým dojmem. Jak v osobním, tak i pracovním životě toužíte po dokonalosti a jakmile se před vámi objeví nějaký problém, jste hodně nespokojená a nesvá. Na lidi okolo vás často působíte jako křehká květinka.

co-o-vas-prozradi-vase-oblibena-barva-05
co-o-vas-prozradi-vase-oblibena-barva-06

Modrá

Ne nadarmo se říká, že modrá je dobrá a i my s tímto výrokem zkrátka musíme souhlasit.

Modrou barvu si zamilují ženy a dívky, které o sebe s radostí pečují, které chtějí vypadat dokonale a kterým záleží na tom, jak působí na své okolí. Zároveň jsou to ženy, které se starají o své blízké, nevadí jim věnovat jim více času, nežli sobě, nemají problém s komunikací a všechno řeší na rovinu, aniž by chodily okolo horké kaše. Lidi okolo vás ve vás vidí upřímného člověka, který působí důvěryhodným dojmem.

co-o-vas-prozradi-vase-oblibena-barva-07
co-o-vas-prozradi-vase-oblibena-barva-08

Foto: Pixabay.com, Chichiclothing.com.

 

Načítání...