Co nesmí chybět ve vaší kabelce, když jdete na ples?

Plesová sezona tu bude co nevidět, proto je určitě právě teď ten správný čas začít s pořádnými přípravami. Jestliže chcete být hvězda, nebudou vám k tomu stačit jen dokonale padnoucí šaty, perfektní účes nebo nádherný make-up. My ženy víme, že ačkoli si doma dámě maximálně záležet, situace je někdy tak trochu proti nám a osud nám do cesty staví překážky, které během večera musíme zdolávat. Být připravena se zkrátka hodí!

Máte ve své kabelce opravdu vše?

Správná žena neodejde z domu bez doprovodu své kabelky. Jinak tomu není ani v případě plesů, kam zpravidla nosíme psaníčka – kabelky menších rozměrů, do kterých ukládáme to nejnutnější, co bychom mohly během večera potřebovat.

Seznam věcí, které byste s sebou měly mít na plese

Člověk nikdy neví, co se může stát. Rozmazaný make-up, utržené ramínko, nesnesitelná bolest hlavy – tohle a ještě mnohem více může nastat jako na potvoru právě v ten večer, který jste chtěly zazářit. Proto buďte vždy o krok napřed a dokonale připravené na větší i menší katastrofy, které se správnou výbavou v kabelce hravě překonáte!

Prášek na bolest

Bolest hlavy může přijít prakticky z minuty na minutu. Otravná je v každém případě, pokud jste ale zrovna na plese a dobře se bavíte, jak je třeštění v makovici rázem ještě otravnější.

Lak na vlasy

Mini balení laku na vlasy přijde vhod, když si vaše dokonale upravené vlasy rozhodnou vzít situaci do svých rukou a začnou vám na hlavě vytvářet něco děsivého.

Žvýkačky

Svěží dech je základ. Co když vás požádá o tanec sexy muž, ke kterému se během klidné písně budete chtít tisknout hruď na hruď, ale váš nepříliš vábný dech ho odradí ještě dříve, nežli vůbec zazní první akordy?

Jehla a niť

Teď by každá babička určitě radostí zatleskala. Jehla a niť pomohou v situacích, kde se vám utrhne ramínko, ale noc bude teprve na samém začátku a vám se nebude chtít odejít domů jen proto, že to vaše podprsenka nebo šaty jednoduše nezvládly.

Foto: Unsplash.com, Pixabay.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.