Letošní léto je opravdu horké, což je velice fajn, když se můžete od rána nerušeně povalovat na dece u bazénu, ale už to tak super není, když v tomhle vedru musíte trávit čas v práci. Uff, už jen cesta do práce vám dá zabrat, natož když se vracíte domů zrovna ve chvíli, kdy sluníčko má největší sílu. Pokud se chcete i v práci cítit pohodlně, bez ohledu na to, že venku slunce praží jako o život, měli byste si vybrat ten správný outfit.

Do práce pohodlně? Jde to

Pokud stejně jako já patříte k lidem, kteří se horkého léta nemohou dočkat, netrpělivě odpočítáváte poslední dny do jeho začátku a následně jste nadšení, když vás slunce doprovází po celý den a na nebi není jediný mráček, pak si zrovna tyhle chvíle určitě užíváte. Tedy až na okamžiky, kdy musíte do práce a je vám takové vedro, že jde veškerá radost z prosluněného léta okamžitě stranou.

Co teď? Do práce se musí, ne nadarmo se říká, že bez práce nejsou koláče a peníze nerostou na stromech. Vlastně to má docela jednoduché řešení: vybrat si vhodný outfit, ve kterém vám to bude slušet, ale zároveň se nebudete doslova vařit ve vlastní šťávě!

Elegantní overal a botky na klínku

Šaty, espadrilky a mašle do vlasů

Krajkový top, elegantní kraťasy a lesklé lodičky

Barevná halenka, plisovaná sukně a výrazné náušnice

Foto: H&M, Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments