Co dělá z beránkového křiváku must have letošní zimy?

Předvánoční nákupní šílenství je v plném proudu po celém světě a Česko není výjimkou. Přemýšlíte, jak udělat radost sobě samé? Investujte do nové trendy zimní bundy. Aktuálním hitem je tzv. beránkový křivák.

Proč jsou z beránkové křiváku všichni paf?

Každý šatník by měl být složen ze základních módních kousků, které vynosíme na x různých způsobů a vyhneme se tak bezhlavému nakupování nesmyslného oblečení, které stejně leží na dně skříně po většinu roku.

Jedním z těchto nadčasových kousků je křivák. Ten vynosíme po většinu roku. Díky své variabilitě a univerzálnosti se perfektně hodí opravdu k nejrůznějším typům looků. Elegantnímu outfitu dodá šmrnc, sportovnímu outfitu dodá styl a z teplákové soupravy na doma rázem vytvoří look jako z módní přehlídky.

Mrazivá zima je ale velkým nepřítelem koženkových křiváků. Kvůli ní ho každá žena schová do zadní části šatníku a vyndá až na jaře. Proč se ale vzdávat něčeho, co milujeme, že? A proto se mezi módními trendy objevil beránkový křivák, který budeme vídat celou zimu na každém rohu.

Který střih vám bude nejvíce slušet?

Krátký střih pouze pro otrlé

Obecně vzato nejsou krátké crop střihy v zimních měsících moc doporučované. Nejen, že tento střih není v mrazivém počasí moc pohodlný, ale také hrozí zdravotní problémy. Přesto se v zimních kolekcí různých značek objevuje beránkový křivák také v kratší verzi.

Jeho největší předností je, že vypadá skvěle k džínám s vysokým pasem, který vyzdvihne vaše ženské křivky. K těm bude skvěle vypadat basic body v neutrální barvě.

Oversized střih vítězí na plné čáře

Všimli jste si toho, že v posledních letech slaví oversized neskutečný úspěch? I ti, kteří tento střih dříve odsuzovali a neuměli nosit, ho nyní mají v šatníku a nosí ho s grácií. Není se tak čemu divit, že vítězí na plné čáře také u beránkového křiváku, který vám letošní zimu nesmí chybět.

Vnitřní umělá kožešina je natolik teplá, že vás zahřeje i v těch největších mrazech. Velmi stylově vypadá křivák, který má spadlá ramena a je zdobený zajímavými detaily, jako třeba kovou přezkou na rukávech a ve spodní části lemu. Co říkáte?

Nejen černé provedení, zemité tóny jsou stále trendy

Ačkoliv je pro křivák typickou barvou černá, ani ostatní barvy nejsou výjimkou. Zemité tóny jako je krémová nebo khaki jsou neokoukané a stále trendy. Působí decentnějším dojmem a vypadají perfektně ke kloboukům.

Který beránkový křivák si vyberete? Crop střih nebo oversized? Černý nebo krémový? Dejte nám vědět do komentářů, ať se vámi můžeme nechat inspirovat.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.