Co by měla mít v létě každá žena v kabelce?

Patříte do té skupiny žen, které nosí ve své kabelce spoustu zbytečností a vlastně nikdy je nevyužijete? Obecně platí, čím větší kabelka, tím více věcí se do ní vejde. Vysypejte kabelky a pojďme se společně podívat, co v kabelce v létě nosit, aby nebyla zbytečně těžká, ale zároveň v ní bylo vše, co potřebujete!

Jde to i jinak

Běžný den se pochopitelně nedá přežít bez základních věcí, jako je telefon, peněženka a klíče. Ovšem i tyto věci se dají trochu zmenšit. Vytřiďte si peněženku. Opravdu tam nepotřebujete mít několik účtenek, vizitek a už vůbec ne kartiček do obchodů, kde jste byla pouze jednou.

Vizitky si nafoťte a kartičky si zadejte do aplikace v telefonu, které jsou na to přímo určené. Věřte, že se vám i vaší peněžence uleví, když budete mít všechny kartičky pohromadě v seznamu v telefonu. Stejně tak to platí i u svazku klíčů. Pokud máte na svazku klíčů více přívěsků než klíčů, určitě doporučujeme zbytečné přívěsky sundat.

Deodorant

V létě, kdy je opravdu velké horko spousta lidí zapomíná na deodorant, který by měl být opravdu pořád po ruce, ať už jste v práci nebo jen tak ve městě. Nemusíte s sebou nosit velké balení, pořiďte si cestovní balení, které se vám hravě vejde i do malé crossbody kabelky.

Opalovací krém v malém balení

Spousta žen v létě odkládá makeup a nechává svou pleť napospas sluníčku, které pleť velmi namáhá. Pokud v létě používáte makeup, je možné, že obsahuje SPF, který vás chrání před sluníčkem. Pokud však neobsahuje žádný ochranný filtr proti sluníčku, nebo opravdu necháváte pleť dýchat, raději si pořiďte miniaturu opalovacího krému, určeného přímo na obličej. Pokud se tedy budete pohybovat na sluníčku, obličej si namažte. Štěstí přeje připraveným! Nezapomínejte ani na své rty a pořiďte si balzám na rty, který je bude během dne hydratovat.

Sluneční brýle

Stejně tak jako opalovací krém, jsou velmi důležité i sluneční brýle. Sluneční brýle nezaberou opravdu skoro žádné místo, a navíc jsou skvělým módním doplňkem. Pokud vás tedy zajímá více móda než vaše zdraví, najdete jistě kompromis a své sluneční brýle si vyberete hravě. Navíc skrývají mnohem více výhod, než to, že mohou být jako módní doplněk. Pokud chodíte nerada bez makeupu, schovejte se pod sluneční brýle a vaše oči si tak odpočinou jak od sluníčka, tak i od kosmetických produktů.

Foto: Unsplash.com.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!