Claudia Schiffer v nové kampani značky Chanel

Umět stárnout s grácií a mít stále dostatek elánu, to přesně charakterizuje světoznámou modelku Claudii Schiffer. Claudia dokazuje, že své profesi má stále co nabídnout. Nyní září v nové kampani značky Chanel.

Claudii Schiffer jistě není třeba představovat. Bývalá supermodelka je stále žádaná, a tak se i přes svůj věk objevuje na módních přehlídkách i v kampaních. Loni byla jednou z hlavních hvězd přehlídky značky Versace, která by se dala nazvat setkáním modelek 90. let. Slavnostně ji zakončila spolu s Naomi Cambell nebo Cindy Crawford.

Málokdo by řekl, že za dva roky oslaví své padesáté narozeniny. Je stále svěží a svůj mladiství vhled umí patřičně využít. Není tedy překvapením, že si tuto německou modelku vybrala značka Chanel pro svou kampaň, kde představuje novou kolekci luxusních hodinek s názvem J12.

Kromě Claudie v kampani figuruje dalších osm žen: Naomi Campbell, Lily-Rose Depp, Keira Knightley, Ali MacGraw, Vanessa Paradis, Liu Wen, Carole Bouquet, Anna Mouglalis a jeden muž: William Chan, kteří se v rámci propagace nechali s hodinkami zvěčnit na černobílých fotografiích.  Součástí propagace jsou i krátká videa, kde každá z celebrit vyjadřuje, co pro ni znamená čas. Heslem kampaně je „Je to všechno o sekundách.“

View this post on Instagram

Chanel J12: Khoảnh khắc thay đổi cuộc đời Phiên bản đồng hồ Chanel J12 2019 một lần nữa trình làng nhân kỷ niệm 20 năm ra mắt được lấy cảm hứng từ "một giây" – khoảnh khắc hết sức ngắn ngủi. Chanel đã đưa ra một quyết định hết sức sáng suốt khi bảo tồn vẻ đẹp thẩm mỹ của phiên bản tiền nhiệm bằng cách đã linh động thay đổi bộ phận cơ khí bằng cách nâng cấp bộ máy cơ thành bộ máy tự động được COSC chứng nhận với độ hoàn thiện tinh tế và mức dự trữ năng lượng gấp đôi. #wowvn #chanelj12 #watches #wristwatch #chanelwatch #tamsonwatchjewellery

A post shared by WorldofwatchesVietnam (@worldofwatchesvietnam) on

 

Musíme uznat, že Claudia v kampani vypadá nádherně a doufáme, že tato není její poslední!

Foto: Chanel, Instagram.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!