Claudia Schiffer v nové kampani značky Chanel

Umět stárnout s grácií a mít stále dostatek elánu, to přesně charakterizuje světoznámou modelku Claudii Schiffer. Claudia dokazuje, že své profesi má stále co nabídnout. Nyní září v nové kampani značky Chanel.

Claudii Schiffer jistě není třeba představovat. Bývalá supermodelka je stále žádaná, a tak se i přes svůj věk objevuje na módních přehlídkách i v kampaních. Loni byla jednou z hlavních hvězd přehlídky značky Versace, která by se dala nazvat setkáním modelek 90. let. Slavnostně ji zakončila spolu s Naomi Cambell nebo Cindy Crawford.

Málokdo by řekl, že za dva roky oslaví své padesáté narozeniny. Je stále svěží a svůj mladiství vhled umí patřičně využít. Není tedy překvapením, že si tuto německou modelku vybrala značka Chanel pro svou kampaň, kde představuje novou kolekci luxusních hodinek s názvem J12.

Kromě Claudie v kampani figuruje dalších osm žen: Naomi Campbell, Lily-Rose Depp, Keira Knightley, Ali MacGraw, Vanessa Paradis, Liu Wen, Carole Bouquet, Anna Mouglalis a jeden muž: William Chan, kteří se v rámci propagace nechali s hodinkami zvěčnit na černobílých fotografiích.  Součástí propagace jsou i krátká videa, kde každá z celebrit vyjadřuje, co pro ni znamená čas. Heslem kampaně je „Je to všechno o sekundách.“

https://www.instagram.com/p/BxEkpbFnU5R/

https://www.instagram.com/p/BxFwTcRFSO7/

https://www.instagram.com/p/BxAhVPmnpb3/

 

https://www.instagram.com/p/Bw4mll1oy-i/

Musíme uznat, že Claudia v kampani vypadá nádherně a doufáme, že tato není její poslední!

Foto: Chanel, Instagram.