Cindy Crawford je jednou z nejvěhlasnějších modelek minulého století a zcela právem si vydobyla své místo mezi módními hvězdami. I dnes, dvacet let po ukončení módní kariéry, je považována za jednu z nejhezčích modelek historie. Konkurenci ji ale dělá nečekaná soupeřka, dcera Kaia Gerber.

Ikona krásy minulého století

Americká topmodelka získala své první módní angažmá už v šestnácti letech. O rok později si dokonce vydobyla místo mezi finalistkami soutěže Look of the Year, kterou provozovala agentura Elite.

Ta stejná agentura si mladou Cindy nakonec vzala pod vlastní křídla a pomohla ji k dráze jedné z nejlepších top modelek osmdesátých a devadesátých let.

V opravdu širokém portfoliu velkých úspěchů Cindy figurovala i na titulních stranách módních časopisů jako Vogue, People, Elle či Cosmopolitan. Nejslavnější módní roli pak získala v televizních spotech pro Gianni Versace a mnozí fanoušci ji znají i ze spotu pro Pepsi.

Ve zbytku své kariéry pak natáčela i mnohé filmové role a v roce 1988 dokonce nafotila obnažené fotky pro časopis Playboy. O deset let později pro stejný magazín dokonce nafotila snímky ještě odvážnější. V roce 2000 pak Cindy Crawford svoji modelingovou kariéru ukončila.

Krásná dcera jde ve šlépějích své matky

Jen rok po ukončení své kariéry v modelingu přivádí Cindy na svět dceru Kaiu Gerber. Ta po matce zdědila veškerou krásu a možná i kvůli vlivu moderní společnosti se nebojí mnohem odvážnějších snímků.

V minulém roce měla drobné extempore s odhalenou bradavkou na Pařížském týdnu módy a letos nafotila sadu velice odvážných obnažených fotek pro Vogue. Jak ale mohou všichni fanoušci na Instagramu potvrdit, mladá dáma má proporce, s nimiž se může stát stejnou hvězdou jako Cindy Crawford.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments