Cigaretové kalhoty si postupně nachází své místečko v šatních skříních stále více žen a je to jedině dobře. Dají se totiž nosit na nespočet zajímavých způsobů a vyhýbat se jim nemusí ani ženy mající nějaké to kilo navíc.

Pokud ještě nenosíte cigaretové kalhoty, děláte velkou chybu. Ať už si k nim totiž obléknete cokoli, bude to vypadat dobře.

Důležitá je jejich správná délka

Chcete-li nosit cigaretové kalhoty a vypadat šik, pak je potřeba pohlídat si jejich správnou délku. Kalhoty by měly končit u horní části kotníku – nic kratšího ani delšího není správně. Koupíte-li příliš dlouhé kalhoty, které vám budou sedět, lze je nechat založit. S krátkými nohavicemi bohužel nic udělat nelze, takže v tomto případě vybírejte dále.

I když máte kila navíc, můžete je hrdě nosit

Cigaretové kalhoty v mnoha ženách vyvolávají (mylný!!) dojem, že sluší pouze štíhlým ženám mající perfektní křivky. Není to pravda, protože i ženy s kily navíc je mohou hrdě nosit. Nepsaným pravidlem je vybírat cigaretové kalhoty z pružné látky a vysokým pasem.

Pokud si vyberete správně, prodloužíte s nimi postavu

Nebyla k vám příroda, co se výšky týče, zrovna nejštědřejší? Nevadí! Vhodně zvolené cigaretové kalhoty se o tento nedostatek šikovně postarají a pokud si vyberete správně, opticky vám prodlouží postavu. Kalhoty se svislými pruhy nebo předními záhyby jsou ta správná volba.

Výrazné i decentní barvy jim sluší

Cigaretové kalhoty vypadají dobře, ať už mají nějaký jemný, spíše decentní odstín, nebo jsou naopak barevně pořádně výrazné. Klasikou zůstávají černé cigaretové kalhoty, velmi oblíbené jsou také ty s kostičkovaným či károvaným vzorem á la 60. léta. Ať už se ale rozhodnete pro kteroukoli barvu, dobře padnoucí cigaretové kalhoty se správnou délkou vám budou slušet.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments