Chytré hodinky nejsou hezké. Víme ale, jak z nich udělat módní doplněk

silver aluminum case apple watch with red sport band

V posledních letech stále roste obliba tzv. chytrých hodinek, které spojily nadčasové hodinky s nejpraktičtějšími vychytávkami mobilních telefonů. Pro některé je ale tento kousek až moc extravagantní a neladí jim k decentním a elegantním outfitům. Mnoho lidí má názor, že prostě nemají styl. Proto pro vás máme připravených pár tipů, jak tyto chytré hodinky zakomponovat do vašeho outfitu, aniž by to narušilo váš celkový look.

Největší přednost – být méně live a více žít life

Než se dostaneme k módním tipům, které vám pomohou se začleněním módního doplňku do vaší šatní skříně, je třeba si uvést na pravou míru, proč jsou chytré hodinky stále více oblíbené. Původně se tento kousek začal těšit oblibě především mezi lidmi, kteří preferují zdravý životní styl, nebo navštěvují fitness centra. Funkce krokoměr a počítání kalorií byl velkým lákadlem. Jak už to tak u nás ale bývá, neustále musíme něco vylepšovat.

Protože se lidé konečně začínají více soustředit na své zdraví, chytré hodinky vám pomohou více kontrolovat, jaký je váš fyzický stav. Měří tlak, okysličení krve, tep, ale také kvalitu vašeho spánku. A když už budete mít pod palcem vaše fyzické zdraví, nastal čas se věnovat také tomu psychickému. Také vás otravuje být neustále na telefonu? Ani sociální sítě už nejsou takovou zábavou, jako tomu bylo pár let zpět. Další velkou předností chytrých hodinek je propojení s mobilním telefonem. Ať už se jedná o upozornění na email, zprávy, telefonování, nebo dokonce placení kartou, v mnoha případech si vystačíte s hodinkami. Na mobilním telefonu budete postupně stále méně času. No nebyla by škoda, kdybychom takový módní doplněk jako jsou chytré hodinky neuměly nosit?

iphone, 6s, plus
Foto: Pixabay

Než začnete hodinky nosit, udělejte si inventuru šperků

Chytré hodinky jsou výrazným módním doplňkem. V mnoha případech celkový look narušuje skutečnost, že na jedné ruce nenajdete pouze hodinky, ale také mnoho náramků nebo prstýnků. Velikost hodinek je třeba brát v potaz. Udělejte si tak inventuru šperků, abyste měly jasno v tom, které budete skutečně nosit. Pokud budete vašeho nového pomocníka nosit na levé ruce, všechny výrazné a velké prsteny dejte na pravou ruku. Podobně jsou tomu náramky. Nechcete přeci pořád dokola řešit zamotání náramku do vašich chytrých hodinek.

Řemínek hodinek můžete měnit tak často, jako váš outfit

Na internetu najdete mnoho e-shopů, kde koupíte řemínky na chytré hodinky za pár korun. Chcete, aby vaše nové hodinky byly více elegantní? Vsaďte na kovové, které díky kterým budou hodinky opravdovým šperkem. Mezi nejoblíbenější řemínky však patří silikonové. Jsou více odolné a na ruce skvěle drží při jakémkoliv sportu. Naštěstí na trhu najdete různá barevná provedení, dokonce i s různými vzory, které vám pomohou zakomponovat hodinky do vašeho looku, aby méně vyčnívaly. Můžete si tak udělat svou osobní sbírku řemínků a ty měnit tak často, jako váš outfit.

clock, smart, children's watch
Foto: Pixabay

Elegantní hodinky jako náramek

Chytré hodinky sice mívají větší displej a ze začátku na vás mohou působit trochu extravagantně, ale vzdávat se jich stále nemusíte. Pořiďte si kovový řemínek s propracovanými detaily, které z výrazného módního doplňku vykouzlí elegantní náramek, na který vám pouze chodí oznámení z vašeho mobilního telefonu.

watch, hands, smartwatch
Foto: Pixabay

Nastavení ciferníku pro ty největší módní detailisty

Pokud chcete mít vše doladěné do nejmenšího detailu, k eleganci můžete dotáhnout i váš ciferník na hodinkách. Ten můžete měnit podle nálady, jak se vám zachce. Při běhání můžete nastavit sportovní mód ve výrazných pozitivních barvách, při odpočinku decentní digitální ukazatel času v tmavších odstínech a do práce se skvěle hodí klasický ciferník, který vám připomene vzhled vašich starých hodinek. Pro někoho zbytečnost, pro módní detailisty stejně důležité jako barva nehtů.

Dejte nám vědět, jak se vám podařilo zakomponovat chytré hodinky do vašeho šatníku.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.