Chystáte se na cestu? Víme, co nesmí chybět v kosmetické taštičce!

Vyrážíte na cestu a přemýšlíte, co si nesmíte zapomenout? Máte už sbaleno, ale přesto máte v sobě pocit, jako byste na něco zapomněla? Podívejte se na náš osvědčený seznam věcí, které vám rozhodně nesmí chybět v cestovní kosmetické taštičce.

Prášky

Nikdy nevíte, kdy vás může začít bolet hlava, nebo vás přepadnou jakékoliv zdravotní potíže. Pro tyto případy mějte vždy po ruce malé platíčko prášků, u kterých víte, jak fungují. Může se vám totiž stát, že si koupíte rychle před odjezdem prášky, které neznáte a ony vám nakonec nebudou zabírat. Nepříjemná bolest hlavy dokáže pěkně zkazit celou dovolenou, proto na ně opravdu myslete.

Suchý šampon

Z dlouhé cesty můžete mít splihlé vlasy, které nebude stačit pouze svázat do culíku. Sbalte si miniaturu suchého šamponu, který vašim vlasům dodá zpátky objem. Navíc příjemně voní a můžete si pořídit nějaký se svěží vůní, který vás dokonce i osvěží. Opět doporučujeme mít suchý šampon vyzkoušený předem doma, jelikož se vám může stát, že vám nebude vyhovovat a vlasy vám akorát slepí, a to by být start ke špatné náladě a špatnému začátku dovolené.

Červená rtěnka

Po dlouhém letu přijde opravdu vhod. Je to účinná záchrana, když jste unavená a na make-up nemáte sebemenší pomyšlení. Stačí si rychle rty obtáhnout rtěnkou a z letadla budete vycházet jako hvězda. Na oči si dejte sluneční brýle a máte vystaráno.

Krém na ruce

Vzduch v letadle vysušuje pokožku a stejně tak bohužel i antibakteriální gel, tudíž je dobré se v průběhu cesty mazat dobrým hydratačním krémem. Vyrábí se váš oblíbený krém pouze ve velkém balení, které se vám nechce nosit? Nezoufejte. V různých drogeriích, ale i domácích potřebách můžete sehnat malé cestovní lahvičky, kam si můžete svůj krém jednoduše přelít.

Antibakteriální gel

Při cestování narazíme na mnoho bakterií, a ne vždy máme možnost si ruce umýt. Antibakteriální gel vám usnadní mnoho trápení a zároveň vás dostatečně ochrání. Na trhu je nepřeberné množství gelů různých vůní. Vybere si opravdu každý a je to věc, na kterou byste opravdu neměla zapomínat.

Foto: Pinterest.


Avatar

terezakapcova

Jak řekla známá filmová postava Carrie Bradshaw: „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím. Jak mi visí ve skříni.“ Přesně to jsem já. Na módě miluji to, že kousek, sám o sobě, nemusí být vždy zajímavý, ale pokud ho dokážete správně kombinovat, může vzniknout dokonalý outfit!