Chyby v oblékání, kterých se letos vyvarujte

Hlavně se usmívat a užívat si života. To je lepší, než všechny módní doplňky světa. Ale nahé chodit přesto nemůžete, že jo? A tak se zamysleme nad pár neřestmi, které z vás módní ikonu neudělají. Řiďte se jimi a budete se cítit jako hvězda, která si po červeném koberci kráčí pro sošku Oscara. Jakých chyb je dobré se letos vyvarovat?

1) Moc zvířecích motivů

Zvířecí motivy jsou fajn, ale né, pokud v nich máte „sladěný“ celý outfit. Buď se k sobě dané motivy nebudou hodit a nebo se k sobě budou hodit moc a vy budete vypadat, jako byste svlékla leoparda a skočila do jeho kůže.

Vyberte jeden módní kousek se zvířecím motivem a tím oživte svůj outfit. O tom to je. Někdy méně znamená více.

2) Vybledlá černá

Černá se jeví jako jednoduchá barva. A černá je v módě prostě nesmrtelná. Jenže není černá jako černá. Pokud máte černé šaty oprané a vypadají, jako byste je zdědila po mamince, přílišné terno v nich rozhodně neuděláte. Používejte kvalitní prací prostředky, nakupujte kvalitní módní kousky a hlídejte si, aby ta vaše černá byla černější, než tma ve sklepě.

3) Moc velký výstřih

Nás muže výstřihy baví, ale nepřehánějte to. Chceme si v hlavě udržet nějaké představy a fantazie. A né, abyste na nás vyvalila i to, co úplně hned vidět nechceme. Navíc se během večera nejspíše potkáte i s cizími lidmi. A těm snad nechcete ukázat úplně moc, ne?

Toto pravidlo neplatí, pokud se snažíte sbalit devadesátiletého milionáře v Dubaji. Pak jděte do extrémů. Jen ale nečekejte přílišný potlesk za vkus.

4) Šperky v jednom typu kovu

Stříbro a zlato na jedné ruce dohromady nikdy nebude vypadat ideálně. Buďte decentní a elegantní. Pokud chcete světu ukázat, že máte šperků hodně, vyfoťte to na Instagram. Ale věřte, že to stejně moc nikoho nezajímá. Elegance je nesmrtelná a jde především o vaše charisma, né o x kilogramů železa na vaší ruce.

5) Fejky

Není to o tom, že MUSÍTE vypadat jako milionářka. Je to o tom, že chcete vypadat tak, aby si ostatní řekli, že tahle holka má styl. Nehrajte si skrze fejky na něco úplně zbytečně. O tom život není.

Buďte svá, smějte se a žijte energicky. To je lepší, než všechny fejky světa.

Foto: unsplash.com, Instagram.