chopard-mille-miglia-for-the-porsche-club-of-america-1

Porsche Club of America je největším automobilovým klubem jediné značky a čítajícím více než 100 000 členů. V roce 2015 navíc klub oslaví 60. výročí od svého založení. Pokud si říkáte proč je v názvu hodinek jméno jednoho z nejslavnějších automobilových závodů – Mille Miglia, je to z toho důvodu, že letošní rok je navíc datem kdy společnost Chopard oslavuje 25 let sponzorství a vzájemného partnerství. A právě na počest těchto významných milníků v automobilové historii, se společnost rozhodla vydat limitovanou edici hodinek Chopard Mille Miglia v počtu 66 kusů.

chopard-mille-miglia-for-the-porsche-club-of-america-3

Není proto žádným překvapením že švýcarský výrobce hodinek přizval ke spolupráci automobilku Porsche a její divizi Porsche Motorsport. Stejně tak jako výkonného ředitele Porsche Club of America pana Vu. T.H. Nguyena a George Bartowiaka, člena Porsche Club of America a Porsche Club of Germany.

Všechny hodinky limitované edice Chopard Mille Miglia, mají pouzdro vyrobené z nerezové oceli o průměru 42 milimetrů a jsou osazeny automatickým strojkem ETA 2984-2. Ten obsahuje 37 kamenů a nabídne 42 hodinovou rezervu chodu s frekvencí 28 800 kmitů za hodinu. Samozřejmostí je ověření autoritou a získání certifikátu COSC. Ciferník je překryt kvalitním safírovým sklem, stejně jako dýnko hodinek, které je ovšem doplněno logem Porsche Club of Amerca.

Jako sběratelský kousek správného milovníka automobilismu, je gumový pásek vzorován dezénem pneumatiky.chopard-mille-miglia-for-the-porsche-club-of-america-2

Cena za limitovanou edici hodinek Chopard Mille Miglia je stanovena na 5 990 amerických dolarů (cca 125 000 Kč).

Pokud by Vám byla tato limitované edice málo a požadovali byste raritnější kousek, společnost Chopard vyrobila exkluzivní edici tohoto modelu z 18 karátového růžového zlata a v počtu pouhých 6 kusů.

Celkem je limitovaná edice rozdělena na 60 kusů z nerezové oceli a 6 kusů ze zlata. Jelikož se nejedná o pozlacení, ale skutečné zlato, je cena za tuto variantu 21 000 amerických dolarů, tedy zhruba 440 000 Kč.chopard-mille-miglia-for-the-porsche-club-of-america

Pokud chcete být informováni o novinkách na poli luxusních produktů, supersportovních automobilů nebo Vás zajímá svět bohatých, sledujte náš magazín luxusu Luxurio.cz.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments