Chiara Ferragni se ani na chvíli nezastaví. Je vdanou paní, úspěšnou bloggerkou, módní návrhářkou a také podnikatelkou. Smysl pro obchod se jí vyplácí a o spolupráce s prestižními značkami nemá nouzi. S čím novým přichází tentokrát?

První spolupráce, kterou Chiara v nedávné době navázala, je se značkou Pomellato, jež je jednou z nejvýznamnějších brandů zaměřující se na šperky. Spolu s dalšími osobnostmi, se kterými společně tvoří Pomellato Sisterhood, prostřednictvím kampaně poukazuje na ženskou sílu a rovnost mezi muži a ženami. Chiara je zachycena na nádherných černobílých fotografiích, kde samozřejmě pózuje se samotnými šperky.

Dalším počinem Chiary je spolupráce s kosmetičkou značkou Lancôme, se kterou vytvořila  limitovanou řadu dekorativní kosmetiky. Jaké produkty obsahuje? Hlavní „hvězdou“ celé řady je multifunční paletka s názvem Flirting Palette. Je dokonalá v tom, že obsahuje vše, co potřebujete k dennímu líčení. Najdete v ní celkem 13 odstínů – 4 odstíny očních stínů, 4 odstíny rtěnek, 3 rozjasňovače a jednu tvářenku. Ideální především na cesty, kdy s sebou nechcete vláčet plnou kosmetickou taštičku. Součástí řady je ještě samostatná rtěnka a řasenka.

Musíme říci, že obdivujeme Chiarinu píli a odhodlanost a trochu se divíme, kde bere všechnu tu energii a čas, jelikož přechází od jedné spolupráce ke druhé, pravidelně přispívá na svůj blog a samozřejmě se musí věnovat svému manželovi, italskému rapperovi a zpěvákovi Fedezovi, za kterého se provdala minulý rok v září. Těšíme se a jsme zvědaví, s jakou  značkou bude spolupracovat příště.

Foto: Pomellato.com, Instagram.

Načítání...

Diskuze