Chiara Ferragni – nejúspěšnější módní blogerka

Pokud vám nic neříká jméno Chiara Ferragni, trochu vám napomůžeme. Chiara je jedna z nejúspěšnějších módních blogerek na celém světě. Její blog má vtipný název, díky kterému se dostala do podvědomí všech módních milovníků. Pořád ještě netušíte? Mluvíme o blogu THE BLONDE SALAD.

The Blonde Salad

Svůj blonďatý vesmír poprvé odstartovala v říjnu 2009. O dva roky později už byla v New Yorku oceněna za vycházející hvězdu roku. Ten samý rok byla dokonce oceněna časopisem Teen Vogue jako Blogger of the Moment. V čem byl její úspěch? Chiara je známá svou výstředností a extravagancí. Nebojí si obléct žádný módní výstřelek a svým stylem často připomíná dvojčata Olsenova, které jsou stejně extravagantní jako ona.

Chiara není pouhou blogerkou. V začátcích svého blogu studovala právo na Bocconi University v Miláně. Studium ale nakonec nedokončila, svět módy ji oslnil natolik, že se mu rozhodla věnovat naplno. Začala více cestovat, spolupracovat s módními značkami, jako například Guess, Dior, Louis Vuitton, Chanel nebo Tommy Hilfiger. Všichni si ji ihned zamilovali!

Chiara jako modelka

Díky své výšce 177 cm a své překrásné dlouhé hřívě slavila Chiara úspěch i na molech a titulních stranách časopisů po celém světě. Několikrát se objevila na titulních stránkách časopisu Vogue, Cosmopolitan nebo Elle. Stala se tak jedinou módní blogerkou, která se pravidelně objevuje na titulních stranách módních časopisů.

Kniha The Blonde Salad

Blonďatý salát se stal okamžitě hitem. Proto není divu, že krásná a chytrá Chiara napsala o tomto svém světě e-knihu, která vyšla v italštině a to v roce 2013. V češtině je kniha bohužel nedostupná. Ale pokud umíte italsky, můžete se dočíst jak celý nápad s Blonďatým salátem vznikl, jaké byly jeho začátky a obecně o módních trendech, kterým Chiara naprosto propadla. V galerii si můžete prohlédnout její nejlepší outfity, které jsme pro vás vybrali.

Foto: Pinterest, Instagram.com/ChiaraFerragni.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.