Která žena by čas od času nechtěla působit sexy a svůdně (především na opačné pohlaví)? No jasně, taková touha tu a tam přepadne snad úplně každou z nás. My ženy zkrátka rády vypadáme dobře, rády se líbíme a neodoláme příležitosti zapůsobit na své okolí jako sexy dámičky, které si jsou jisté svým perfektním vzhledem. Pakliže i vy máte někdy potřebu vypadat sexy a svůdně, pak vám rádi poradíme, jak tohoto cíle snadno dosáhnout.

I vy můžete vypadat sexy a svůdně: není to tak těžké!

Ačkoli bychom každá z nás na sobě našla něco, na co nejsme zrovna dvakrát pyšné (dvojitá brada, povolenější bříško, strie na stehnech, madla lásky nebo třeba prostornější zadeček), všechny se chceme líbit. Bez výjimky. A ačkoli to tak kolikrát nevypadá (například když se na sebe podíváte do zrcadla pro probdělé noci a odměnou vám je pohled na oteklý obličej, tmavé kruhy pod očima a vybledlou pleť) všechny můžeme vypadat sexy a svůdně. Takže i vy!

Podpatky vám dodají pár centimetrů k dobru. A navíc ještě sexy chůzi!

Ženy podpatky milují, o tom nemusí být sporu. Boty na podpatku jsou pro mnohé z nás sice výzvou (chodit na nich není mnohdy taková brnkačka a několikrát zvrtnutý kotník by o tom mohl vyprávět), ale s jejich pomocí působíme vyšší. Podpatky se navíc postarají o to, že je naše chůze líbivější a svým způsobem houpavější, což je v očích mužů velmi přitažlivé. Nemluvě o tom, že se vám díky podpatkům nadzvedne zadeček a vypadá tak šťavnatější a kulatější. Inu, neexistuje jednodušší způsob, jak vypadat sexy a svůdně, nežli si vyšlápnout na vysoké noze!

Kombinace líčení očí a rtů zajistí neodolatelný vzhled. A tomu pohledu podlehne každý!

Možná jste i vy někde četli, že co se líčení týče, příliš se nedoporučuje zvýrazňovat jak oči, tak i rty. Jenže čas od času se může tohle nepsané pravidlo trochu porušit, co myslíte? Pakliže chcete večer vypadat sexy a svůdně, abyste si každého muže posedávajícího v baru okamžitě omotaly okolo prstu, pak se nebojte trochu podvádět – pravidla jsou přece od toho, aby se porušovala! My totiž víme, že kombinace kouřového líčení a výrazných rtů dokáže hotové divy. A až to jednou vyzkoušíte, dáte nám jistě za pravdu!

Zvýraznění křivek odvede veškerou práci za vás. Nestyďte se je ukázat!

Proč se stydět za své křivky? Když je máte, tak je ukažte – tak zní naše heslo! Kdo chce vypadat sexy a svůdně, ten se nesmí ostýchat přilákat pozornost právě směrem svých křivek. Ženské křivky jsou pro muže lákadlem, jen málokterý z nich odolá pokušení otočit se za ženou, která se za své křivky nestydí a dává je hrdě na obdiv celému světu. Proto se ani vy nebojte vsadit na oblečení, které nechá vaše křivky vyniknout – úzké kalhoty, pouzdrová sukně, vypasované šaty nebo třeba těsná blůzka. Tohle všechno vám pomůže zvýraznit to, co vám příroda darovala do vínku.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze