Chcete ukázat křivky? Oblečte si pouzdrové šaty!

Máte odvahu dát ostatním na obdiv vaše křivky? Pokud ano, pak jste tady správně! Jak jinak nechat ostatní obdivovat vaše dokonalé míry, nežli s pomocí dokonale padnoucích pouzdrových šatů? Jsou elegantní, nadčasové, nesmírně trendy a rozhodně patří mezi základní kousky každé dámské skříně.

Pouzdrové šaty: klasika, která odhalí všechno

Zatímco některé ženy pouzdrové šaty milují, protože si díky nim připadají žensky, jiné je nenávidí a to z jednoho prostého důvodu: pouzdrové šaty jsou nemilosrdné a neberou si servítky. Co z toho plyne? Odhalí úplně všechno a když na to přijde, nechají vyniknout i vaše nedokonalosti.

Romantika

Romantické pouzdrové šaty jsou pro mě takové, které mají jemný, něžný květinový vzor. To ve mně okamžitě evokuje pocit něžnosti a romantiky. A co ve vás? Máte to stejně?

Elegance

Za elegantní považuji šaty, které mají jemné, třeba i pastelové barvy, nijak nebijí do očí, jsou decentní a prostě vkusné. Třeba jako tahle dvojice.

Puntíky

Puntíky jsou nadčasové, o tom nemusí být sporu. Pokud stejně jako já tečkovaný vzor zbožňujete, pak prostě není nad čím váhat.

S rukávem

Když není počasí, ale vy stejně chcete vyrazit v šatech, není nic jednoduššího, nežli vsadit na šaty s rukávy – ať už klasicky dlouhými, nebo třeba tříčtvrtečními.

Klasika

Černé pouzdrové šaty jsou klasika, se kterou nikdy nemůžete nic zkazit, je to taková jistota, když potřebujete něco elegantního, jednoduchého a ležérního. Když už nebudete vědět, pro které pouzdrové šaty se rozhodnout, černá to jistí.

Foto: ASOS.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.