Určitě se shodneme na tom, že rty jsou jednou z nejsmyslnějších částí ženského těla. Každá z nás by si přála mít rty k zulíbání, které jsou šťavnaté, svěží a působí zdravým dojmem. Jak ale takových rtů dosáhnout? Poradíme!

Rty k zulíbání můžete mít i vy!

Rty k zulíbání nemusí být nedosažitelným snem. Přiznejte se, že jste i vy nejednou tiše záviděly ženám z titulních stránek módních časopisů, jejichž rty vypadaly jedním slovem dokonale. Chcete je mít taky? Můžete! Mít rty k zulíbání může mít každá z vás, která bude dodržovat naše rady. Ty vám představíme v následujících řádcích.

Pohádkově smyslné rty? Tohle vás k nim dovede!

Nyní vám představíme několik rad, které se postarají o to, že vaše pusinka bude doslova k zulíbání. Nebojte se! Nehodláme vás posílat na kosmetické zákroky, ani vás nebudeme přemlouvat k tomu, abyste se svěřily do rukou chirurgů. Naše rady jsou jednoduché, bezbolestné a provést je dokáže úplně každá.

Rada číslo jedna: peeling nepatří jen na tělo

Pravidelný peeling pokožky je klasika, která je pro mnoho z vás už tak nějak běžnou rutinou. Co ale takový peeling rtů? Provádíte ho, nebo je pro vás jednou velkou neznámou?

Světe div se, ale peeling rozhodně nepatří jen na tělo. Pravidelný peeling rtů dokáže hotové divy! Vaše rty se díky němu krásně prokrví, budou příjemně heboučké a jemné.

Rada číslo dva: odličování se týká i rtů

Chcete-li mít rty k zulíbání, musíte se o ně správně starat, což mimo jiné zahrnuje i pečlivé odličování. Pokud je u vás na denním pořádku používání rtěnky, díky které se cítíte sebevědomější, nezapomínejte ji před spaním vždy důkladně odlíčit.

Některé rtěnky pustí, jak se říká, na dobré slovo. Kdo používá voděodolné, bude si muset pomoci speciálním odličovačem. Tak či onak by důkladné odlíčení rtů mělo být samozřejmostí.

Rada číslo tři: olizování je nepříjemný zlozvyk

A teď ruku na srdce: patříte k těm, které mají zlozvyk neustále si rty a často i nevědomky olizovat? Pak zpozorněte, protože olizování rtů vaší pusince rozhodně nesvědčí. Ba spíše naopak!

Možná si myslíte, že olizováním zbavujete rty pocitu suchosti, který vás třeba i několikrát během dne trápí. Zajímavé na tom je, že je to spíše naopak a tím, že si rty olizujete, je ještě více vysušujete, což rozhodně není žádoucí. Pokud chcete mít rty jako z pohádky, přestaňte si je olizovat. Hned teď!

Foto: Pixabay.com.