Krásné a zdravé vlasy chce mít snad každá z nás. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou vizitkou žen, jejich chloubou a předností. Není se tak čemu divit, že tolik toužíme po dokonale vypadající hřívě, která nás bude hrdě neprezentovat a která o nás promluví v tom nejlepším světle. Abyste měly krásné a zdravé vlasy, nemusíte utrácet nekřesťanské peníze za drahé produkty, které jsou často plné chemie. My vám totiž poradíme, jak mít vlasy krásné, zdravé, pevné a lesklé za pomoci přírodních produktů!

Krásné a zdravé vlasy můžete mít i bez pomoci drahé kosmetiky

Mnoho že neváhá a s vidinou toho, že budou jejich vlasy nádherné, krásně pevné, úžasně lesklé a na pohled zdravé a vitální utrácí za předraženou kosmetiku mnohdy až nesmyslné částky. Myslí si, že tak jednají v rámci svého perfektního vzhledu, jenže ve většině případů je to spíše naopak: kosmetika z obchodu bývá plná chemie a jiných látek, které vlasům neprospívají a celkově nejsou zrovna dvakrát vhodné pro jejich zdraví.

Krásné a zdravé vlasy můžete mít i za pomoci přírodních pomocníků, u kterých se nemusíte obávat, že by v sobě obsahovaly něco, co by vaší hřívě škodilo. Naopak se jedná o přírodní produkty, které jsou zdravotně nezávadné a ještě se mohou pyšnit skvělými účinky.

Přírodní produkty, které jsou pokladem pro vaše vlasy

Nyní už to nebudeme déle protahovat a společně se podíváme, jaké přírodní produkty jsou doslova pokladem pro vaše vlasy. Uvidíte, že na konci dnešního článku, nadšeně vyhodíte všechny ty umělé masky, kúry a jiné přípravky, za které jste sice utratily majlant, ale kýžený výsledek vám stejně nabídnou nedokázaly.

1. Koriandr

Jako první zmíníme koriandr, který je známý pro svou typickou a nezaměnitelnou vůni. Pořídíte-li si domů koriandrový olejíček a budete-li jej pravidelně nanášet do vlasové pokožky, během několika dní zaznamenáte, že se vaše vlasy posílily, snížilo se jejich třepení a už se tak často nelámou. Koriandrový olej v sobě obsahuje cenné látky jako například vitamíny, minerály nebo vyživující tukové složky, které budou pro vaše vlasy jedině přínosem.

2. Levandule

Druhým přírodním pomocníkem v pořadí je levandule, kterou mnoho žen miluje pro její jemnou vůni. Patříte-li i vy mezi příznivce této rostlinky, pak vás určitě potěší, že nejen krásně voní, ale především pomáhá na vlasy. Opět byste se měly zaměřit na levandulový olej, o jehož pozitivních účincích věděli již staří Římané, jež na něj nedali dopustit. Pravidelné používání levandulového oleje prospěje vlasové pokožce, která díky němu bude regenerovaná a odpočatá.

3. Pelargonie

Napadlo vás někdy, že i pelargonie, kterou v sezoně můžete vidět na mnoha okenních parapetech, vám může pomoci ke krásnějším vlasům? Olej s výtažky z pelargonie je doslova spása pro ty z vás, které trápí unavené, zplihlé a napohled mdlé vlasy. Chcete-li jim opět navrátit život a sílu, pak pravidelně používejte olej z pelargonie, který díky svým antioxidačním účinkům dokáže hotové zázraky.

Foto: Pixabay.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze