Chcete mít dekolt, za kterým se muži obdivně otáčí a který vám ženy budou tiše závidět? V tom případě jste tady správně! Plného a přitažlivého dekoltu chce dosáhnout snad každá z nás, protože co si budeme nalhávat – když nemáte co nabídnout, nemůžete se chlubit. A my ženy se zkrátka chlubíme moc rády. A proč ne zrovna výstavním dekoltem…

Starejte se o svůj dekolt správně a on se vám odmění

Pokud chcete mít opravdu ukázkový dekolt, který jako by někdo vystřihl z titulní stránky předního časopisu, pak pozorně čtěte, co pro něj musíte udělat. Ne všechny totiž máme to štěstí, aby nám příroda do vínku nadělila naprosto dokonalý hrudník, který bude vypadat doslova božsky, aniž bychom pro to hnuly jediným prstem. Co z toho plyne? Že pokud se chceme chlubit, musíme pro to něco udělat.

Užitečné triky, které byste měly znát

Možná máte pocit, že o sebe pečujete svědomitě a my to rozhodně nechceme zpochybňovat. Určitě se pečlivě věnujete své pleti, kterou pravidelně čistíte a hydratujete. Co ale váš hrudník? O ten také pečujete stejně tak svědomitě a pilně, jako o dokonalou pleť?

Starat se o pleť je pro většinu z nás naprostou samozřejmostí a každodenním chlebem. Jenže jen málokterá z nás ví, že správná péče o obličej končí až u poprsí. Ano, skutečně je tomu tak. Oblast dekoltu je bohužel velmi často opomíjená a zanedbávaná, což vede k tomu, že následně nevypadá tak, jak byste si možná přáli.

1. Naučte se používat krémy

Stejně jako si nanášíte krémy na pleť, měly byste se je naučit používat i v oblasti dekoltu. V dnešní době se dají pořídit speciální krémy určené právě pro pokožku dekoltu, které pokožku příjemně vypnou a vyhladí. Pokožka následně bude vypadat pružnější a na pohled mladší, zbavíte se drobných nedokonalostí. Krémy byste měli používat ideálně 2x denně a to ráno a večer před spaním.

2. Používejte peeling i na hrudník

Používáte pravidelně peeling na obličej? V tom případě jej používejte i na dekolt, odvděčí se vám za to! Mnoho žen žije v přesvědčení, že peeling patří maximálně tak na obličej, ale není to pravda. Jednou za čas, třeba 1x do měsíce, byste proto měly peeling dopřát i vašemu dekoltu, díky kterému pokožku krásně zjemníte.

3. Nebojte se pleťových masek

Napadlo vás někdy aplikovat pleťovou masku do dekoltu? Pokud ne, škoda. Ženy, kterým možná i vy závidíte jejich výstavní hrudník, tohle dělají a jak vidíte, mají k tomu dobrý důvod. Po použití pleťové masky bude pokožka na těchto místech nádherně jemná, hladká a sjednocená, což rozhodně není na škodu.

Foto: Pixabay.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Visitor Rating: 1 Stars