Chcete být trendy a šik v každé situaci? Inspirujte se Olivií Palermo

Ať už v práci, ve společnosti nebo například na rande, vždy se snažíme udělat ten nejlepší dojem. Jedním z účinných nástrojů, jak vypadat co nejlépe, je slušivé oblečení, které podtrhne naše přednosti a ženskost. Pokud hledáte inspiraci, zkuste napodobit styl Olivie Palermo.

Olivia Palermo je považována za módní ikonu, která udává trendy. Je také bloggerkou a podnikatelkou, která se na chvíli nezastaví a přitom stíhá vypadat každý den dokonale. Má svůj osobitý styl, o kterém mnozí sice řeknou, že to není zrovna jejich šálek kávy, na druhou stranu ho spousta lidí napodobuje. Navíc je to úspěšná žena, která nemá hluboko do kapsy, a tak si může dovolit módní výstřelky od předních návrhářů.

Při pohledu na její Instagram je patrné, které prvky jsou pro její šatník typické. Má v oblibě jednoduché vzory, zejména pruhy a kostky, které však mohou být ošemetné. Olivia má však módu v malíčku, a tak moc dobře ví, jak je nosit a správně kombinovat.

View this post on Instagram

#TBT to pink and pinstripes with @maxandco

A post shared by Olivia Palermo (@oliviapalermo) on

Kalhotový kostým vypadá  elegantně, čehož si je moc dobře vědoma. Ráda ho nosí především do společnosti. Už Coco Chanel zavedla používání prvků pánské módy v módě dámské a dokázala, že kalhotový kostým ženám sluší.

Sako považuje za nutnou součást svých outfitů a má jich také bohatou sbírku. Jeho výhoda tkví v tom, že se dá nosit na mnoho způsobů a hodí se k různým příležitostem.

View this post on Instagram

Thank you @piaget for the warm welcome to Geneva ?

A post shared by Olivia Palermo (@oliviapalermo) on

V jednoduchosti je krása, a tak Olivia v oblékání sází především na minimalismus. Překombinované modely a křiklavé barvy v její skříni nenajdete. Naopak se vyžívá v neutrálních barvách, které nemusí být nudné, jestliže přidáte vhodný doplněk, kterým celý outfit podtrhnete.

Foto: Facebook.com/OliviaPalermo, Instagram

 


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!