Máte jako jedno z novoročních předsevzetí, že budete pravidelně cvičit? Potom vám jednoznačně doporučujeme BOSU Pilates, které vás naučí správnému držení těla, zpevní vaše svaly a můžete dát sbohem neustále bolavým zádům. 

Kombinace cvičení

BOSU Pilates je kombinací cvičení Pilates a pomůcky BOSU BALL. Prvky pilates jistě znáte, pokud je to pro vás stále málo, spojením s BOSU BALL to bude to pravé ořechové. BOSU je totiž účinně pomáhá při cvičení Pilates více aktivovat celé tělo. Při cvičení zapojíte i svaly, o kterých jste doposud nevěděly, že je máte.

Nejprve správné dýchání a rozcvičení

Na každém BOSU Pilates se nejprve naučíte správnému dýchání a koordinaci těla. Protáhnete celé tělo a každý jeho kousek. Poté se tempo zrychluje a přechází se k té více aktivní části díky BOSU BALL, který vás donutí více zapojit střed těla, na kterém je celé cvičení založené. Což je někdy vtipné, připravte se na to, že na začátku tohoto cvičení budete stále padat a udržet se na balančním míči bude pro vás nejprve nadlidský úkol, poté už z něj nebudete chtít slézt dolů.

Zapojení různých svalů

Připravujete se už na léto a toužíte po tom mít vypracované bříško? Pak je BOSU tou správnou volbou. Pomůže vám více aktivovat pánevní dno, zádové svaly – především pak ty kolem páteře, které jsou velmi důležité zejména u sedavých zaměstnání, ale také všechny břišní svaly, které dokonale zpevní. Tak vzhůru do boje za krásnou postavu!

Foto, Video: Pinterest.com, fitnessgenes.com, youtube.com.

Načítání...

Diskuze