České tenistky nejen jako špičkové sportovkyně, ale také jako milovnice módy. Které hvězdě to sluší nejvíce?

Petra Kvitová, Barbora Strýcová nebo sestry Plíškovy. České tenisové špičky, které patří k těm nejlepším na světě, mají za sebou obrovské sportovní úspěchy. Ať už se jedná o vítězství ve Wimbledonu, Fed Cupu nebo prvenství v žebříčku WTA, naše tenistky reprezentující ČR, dělají radost všem fanouškům sportu. I když tyto dámy většina lidí vidí pouze jako sportovkyně, jsou to také ženy, které mají styl a sledují poslední módní trendy. A dokáží je skvěle nosit!

Když je žena sportovkyně, neznamená to automaticky, že se nezajímá o módu a chodí stále jen ve sportovním oblečení. Petra Kvitová, Barbora Strýcová nebo sestry Plíškovy jsou toho jasným důkazem. I když většinu času sázejí na pohodlí, umějí se proměnit v elegantní dámy.

Především Karolína Plíšková se svou sestrou Kristýnou v módě vynikají. Na první pohled je patrné, že se snaží najít určitou rovnováhu mezi sportovním a elegantním stylem. A daří se jim to skvěle. Kromě toho umějí perfektně sladit barvy a vzory, což je častým kamenem úrazu.

Pojďme si nyní módní styl našich nejlepších tenisových hráček rozebrat podrobněji.

Petra Kvitová

Petra Kvitová patří mezi naše nejlepších tenisové hráčky. V roce 2011 například zvítězila na Turnaji mistryň a také na prestižním Wimbledonu. Má na svém kontě řadu titulů a ocenění.

Její módní styl je taková všehochuť. Petra se obléká dle nálady a situace. V civilu sází spíše na ležérnost, kdežto na společenských a jiných důležitých akcích se blýská v nádherných šatech a róbách.

Sestry Plíškovy

Také sestry Plíškovy patří mezi přední české tenistky. Společně například zvítězily ve třech turnajích na okruhu WTA Tour.

Pokud bychom měli označit naše nejlépe oblékané sportovkyně, byly by to právě Karolína s Kristýnou. Jsou si podobné nejen vzhledově, ale také svým stylem oblékání. Očividně mají velice podobný vkus, který můžeme shrnout dvěma slovy – oslnivá elegance.

Barbora Strýcová

Barbora v roce 2019 zvítězila v ženské čtyřhře ve Wimbledonu a je také bronzovou olympijskou medailistkou v ženském deblu z Letních her v Riu de Janeiru 2016. Pravidelně na svůj Instagram postuje fotografie svých outfitů, které má vždy perfektně sladěné. Dává přednost sportovnímu a ležérnímu stylu. Krátké šaty nebo sukně na ní můžeme vidět jen zřídkakdy.

A která tenistka se obléká nejlépe podle vás?


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!