Nehty jsou součástí naší celkové vizáže. Dokonalá manikúra (i pedikúra samozřejmě) k ženám patří tak, jako lodičky k Louboutinovi. Zvykly jsme si na pravidelnou úpravu, hydrataci, masáže i lakování nehtů. Potom se v módním světě začal objevovat trend v podobě černého laku na nehty, který se stal ihned celosvětovým trendem.

Nadčasová černá

Všechny moc dobře víme, že černá je nesmrtelná barva, která absolutně nikdy, ale opravdu nikdy, nevyjde z módy. Proto není divu, že se tato temná barva začala projevovat i jinde než na oblečení. Výraznými tmavým líčením to zdaleka neskončilo. Na řadu přišly nehty. Černý lak na nehty je jako tajemství elegance. Proč? Když si nalakujete nehty jakoukoliv jinou barvou, po pár dnech se vám nehty poničí, barva se oprýská, poničí každodenními činnostmi a krása vaší dokonalé manikúry upadá rychlostí blesku. Černý lak na nehty dodává vám i vašemu okolí pocit vášně a čehosi záhadného. Přesně tak totiž černé nehty působí. Mimo to jsou neuvěřitelně stylové.

Vyhněte se nehtům á la čarodějnice

Černý lak na nehty má svá pravidla. Pokud i vy toužíte po této temné a zároveň elegantní manikúře, stůjte nohama při zemi. Dlouhé nehty ála čarodějnice v kombinaci s černým lakem na nehty jsou už dávno pasé. Tato kombinace neslavila úspěch ani tehdy, ani v současnosti. Vyberte si jedno, nebo druhé. Chcete mít dlouhé nehty trendy tvarů? Tím pádem vynechte černou. Pokud se ale rozhodnete po ďábelské nehtíky, vsaďte na tradiční oblý tvar vašich nehtů. Málo je někdy více.

Trendy černé matné nehty

V poslední době jsou stále oblíbenější matné barvy laků na nehty. Tento trend se nevyhnul ani naší milované černé. Jak ale docílit matných černých nehtů bez zásahu odborníka? Poradíme vám jednoduchý trik.

Budete potřebovat lak na nehty ve zvoleném odstínu, průhledný lak na nehty a páru. V hrnci uvařte vodu, mezitím si nalakujte nehty. Postačí jedna vrstva vašeho odstínu, tu nechte pár minut zaschnout. Nehty poté přetřete průhledným lakem na nehty. Nehtíky potom opatrně vložte nad páru, která vám pomůže k matnému vzhledu vašich nehtů. Jednoduché, že?

Foto: Pinterest.com

 

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments