Cenově dostupné trendy, které aktuálně rezonují módním světem

Hledáte inspiraci na nakupování? Pak je následující článek přímo pro vás. Připravili jsme přehled super kousků, které se dají pořídit za velmi pěknou cenu. Určitě jste podobné oblečení viděli všude na sociálních sítích, jde totiž o hity tohoto roku. Teď je řada i na vás, abyste si je pořídili. Máme podezření, že se po nich brzy zapráší! Jdou totiž rychle na odbyt. Tak raději na nic nečekejte.

Roztrhané džíny

Roztrhané džíny jsou největším denimovým hitem letošního roku. Pokud jste připraveni na to, pořídit si originální kousek inspirovaný devadesátkami, tak máte štěstí. Dají se totiž pořídit i za méně než 500 Kč. Stačí, když trochu zapátráte v oblíbených obchodech. Ať už se rozhodnete pro variantu do pasu nebo s trochu nižším sedem, s roztrhanými džíny nikdy nešlápnete vedle.

Odstíny růžové

Něžné odstíny růžové jsou teď in. Módní návrháři s těmito odstíny v kolekcích na jaro a léto 2021 rozhodně nešetří. Naštěstí ale nemusíte utrácet desetitisíce korun za šaty světových návrhářů. Růžová je k vidění téměř všude a vy si ji můžete dopřát i za pár stovek. Vyzkoušejte nejen šaty, ale třeba i svetr nebo hravý top.

Upnutý top

Upnutý top by vás měl obepínat jako druhá kůže. Můžete se rozhodnout pro kratší crop variantu, nebo si ho koupit v klasické délce. Skvěle bude vypadat s roztrhanými džíny nebo sukní. Jde o základní kousek, který by neměl chybět v žádném šatníku. A také vás vyjde jen na něco málo přes sto korun.

Foto: Reserved

Robustní mokasíny

Po robustních mokasínech teď všichni šílí. Jsou elegantní, ale zároveň rozverné. Můžete je nosit do společnosti i jen tak na ven s přáteli. Nikdy s nimi nešlápnete vedle (tedy, co se módy týče, vaši chůzi většinou mokasíny neovlivní). Navíc, prodejci s dostupnou módou vytváří modely k nerozeznání od těch, které vytvořili módní návrháři. Rozdíl je jen v ceně – mokasíny seženete za pár stovek, ty trochu kvalitnější okolo 1000 Kč.

Oranžová jako mandarinka

Máte rádi oranžovou? Super, protože letos je její sezóna. Ale pozor. Všichni chtějí nejen tak ledajaký odstín. Teď je v kurzu oranžová v barvě šťavnatých mandarinek. Všimli jsme si, že jí byla přehlídková mola plná. A tak na ni teď narazíte i v každém obchodě s módou. Pokud se necítíte na oranžové oblečení, zvolte mandarinkové doplňky – brýle, vlasové doplňky atd. Fantazii se meze nekladou.

Límeček ala Petr Pan

Pamatujete si na Petra Pana? V animované verzi mělo hned několik postav oblečení se specifickým límečkem. Byl totiž opravdu velký, dotýkal se ramen, zakrýval lícní kosti a sahal až téměř k prsům. Trochu viktoriánský styl. Velké límečky jsou teď trend, který hýbe módním světem. Pořiďte si svůj kousek i vy.

Foto: Mango