Celebrity, které se staly matkami až po čtyřicítce

Mateřství po čtyřicítce je téma, které se v současné době stále více probírá. Mladé ženy se denně setkávají s otázkami, zda už plánují děti, kdy je plánují, kolik jich plánují a podobně. Některé z nich se jednoduše na mateřství necítí a chtějí si počkat, až budou skutečně připravené. Chtějí si nejdříve vybudovat stabilní zázemí, finančně se zajistit a najít vhodného partnera. Které známé hvězdy se také takto rozhodly a staly se matkami až po čtyřicítce?

Halle Berry

Hollywoodská herečka si na svého prvního potomka počkala do svých 41 let, kdy se jí narodila dcera Nahla. O šest let později přivedla na svět syna Macea.

View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Salma Hayek

Salma se dlouho obávala, že nebude moci otěhotnět. Nakonec se jí v roce 2007 narodila dcera Valentina. Tehdy herečce bylo 41 let.

Céline Dion

Zpěvačka Céline Dion se s problémy s početím potýkala dlouhé roky. Nefungovalo ani umělé oplodnění. Nakonec se na ni přeci jen usmálo štěstí a ve svých 42 letech přivedla na svět dvojčata Eddyho a Nelsona.

Eva Mendes

Herečka se poprvé stala matkou ve věku 40 let, kdy porodila dceru Esmeraldu, kterou má s hercem Ryanem Goslingem. O dva roky později se pak narodila dcera Amanda.

Jak je vidět, mateřství po čtyřicítce nemusí být vůbec špatné. Samozřejmě s sebou nese určitá rizika, ale mnoho žen je velice rádo podstoupí, aby se dočkaly svého vysněného dítěte.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!