Začíná období dovolených a v dopravních prostředcích strávíte nejspíš hodně času. Proto jsme pro vás připravili tipy na kousky, ve kterých se budete cítit pohodlně i na cestách a zároveň jsou trendy. Nenechte si nepohodlným oblečením zkazit vaši vytouženou dovolenou.

Slip-on boty

Slip-on boty jsou nejen velice pohodlné, ale jsou jednoduchými botami, které se hodí k jakémukoliv outiftu. Nebojte se je vzít si ke kalhotám nebo sukni. Jsou to univerzální boty, které se hodí zkrátka ke všemu. Pořiďte si do nich vložky s paměťovou pěnou nebo antibakteriální vložky a vaše cestování bude bez problému. Když budete mít večerní přestupy, zahřejí vám nohy a v letadle si je snadno sundáte a zase rychle nazujete.

Podprsenka bez kostic

Určitě znáte ten pocit, kdy vás po dlouhých hodinách v letadle či autě všude něco škrtí. Zvolte tak správnou a pohodlnou podprsenku, která vám bude sedět. Nejlepší je si pořídit podprsenku na míru. To vám zaručí pohodlnost i při těch nejdelších cestách.

Maxi sukně

Vaše nohy jsou zakryté, ale přesto mohou větrat. Je to kousek, který je na cesty jako stvořený. Navíc vypadá velice exoticky, takže jedete-li k moři, splynete s tamními domorodci ;). Jako vrchní díl můžete využít lehkou, prodyšnou košili, kterou si zastrkejte do sukně. Tento outfit je velice pohodlný a v chladných večerech vás zahřeje.

Batoh

Na cesty si raději nechte kabelku doma a sáhněte po pořádném batohu. Nejenže je praktický, ale může být také velmi stylový. Navíc pokud budete stát v metru, můžete si jej dát dopředu, kabelku vám snadno někdo odcizí. Kabelky jsou sice ženským módním doplňkem, ale uvidíte, že cestování s batohem bude mnohem pohodlnější.

Oversize trička

Oversize trička vám zajistí jak pohodlí, tak to, že vám v nich nebude horko. Nebojte se bláznivých potisků nebo nápisů, protože vaše outfity oživí a vy si s nimi nedáte tolik práce. Dávejte pozor na materiál, který se mačká, protože při dlouhé cestě byste na to mohla doplatit. Zároveň rozlišujte oversize a XXL trička.

Foto: Unsplash. com, Pinterest, Instagram.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments